Porozumienie bez przemocy. Ćwiczenia

poradniki
978-83-60207-88-8
Agnieszka Pietlicka, Anna Stelmaszyńska
porozumienie bez przemocy poradnik

Przypis na s.12 mówi wszystko: Drugie, poszerzone miedzy innymi o wspomniany tu rozdział 9 wydanie podręcznika M. Rosenberga jest w przygotowaniu. W tej książce podano numery stron z pierwszego wydania „Porozumienia bez Przemocy” tego autora, J. Santorski & Co, Warszawa 2003. Z powodu dodania rozdziału 9 z II wydania „Porozumienie bez Przemocy” numeracja rozdziałów 9, 10,...

Jak przełożyć swój gniew na konstruktywne działania? Czym jest empatyczny aerobik? Jak słuchać uchem żyrafy? Co zrobić zamiast obwiniania siebie i innych? Książka pełna jest propozycji ćwiczeń dla tych, którzy pracują z grupami, nauczycieli, trenerów i każdego, kto jest zainteresowany zrozumieniem swoich emocji.

• Psychologia i pedagogika
  • Rodzicielstwo i terapia