Nocna Straż

Tłumaczenie: Andrzej Horodeński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "UNACO". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pegasus
Night Watch
piotrex

Z okładki: Graham zacisnął palec na spuście, ale powstrzymał się od strzelania do fotela. Potrzebował Drago żywego. Wszedł do pokoju i nie zdziwił się specjalnie, gdy natychmiast poczuł chłód lufy przytkniętej do skroni. Trochę bardziej zaskakujące było to, że pistolet ten tkwił w ręku Drago. - Rzuć UZI i kopnij go - rozkazał Drago. Graham postąpił zgodnie z poleceniem. Odpiął granat, podniósł...

Z okładki:
- Rzuć UZI i kopnij go - rozkazał Drago.
Graham postąpił zgodnie z poleceniem. Odpiął granat, podniósł pistolet, wyjął magazynek i wszystko położył na stoliku obok biurka.

Roman Dłużniewski | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Przede wszystkim to cudowny obraz Rembrandta. A książka ? Fajnie się ją czytało, jak to MacLeana. Akcja, pościg, dużo strzałów. Można.

Marcin Kowalczyk | 2014-02-05

Wolałem samotnych agentów...

Firrine | 2014-05-27
Przeczytana: 26 maja 2014

Książka jak zwykle w przypadku McLena świetna, wciągająca...
Wartka fabuła, ciekawy temat i oczywiście ujmujący za serce bohaterzy :) których nie sposób nie lubić... każdy znajdzie cząstkę siebie w tej historii...

wrzos118 | 2017-06-05
Przeczytana: kwiecień 2013

Fałszywy obraz, wciągająca akcja, fajni bohaterowie. Warto przeczytać "Straż nocna", bezcenny obraz Rembrandta, wypożyczony z Rijksmuseum w Amsterdamie, znika w tajemniczy sposób w drodze do Nowego Jorku; jego miejsce zajmuje doskonała kopia. Mike Graham i Sabrina Carver z UNACO muszą nie tylko pochwycić genialnego fałszerza, ale również odnaleźć oryginał, który prawdopodobnie znajduje się teraz w prywatnej kolekcji. Trop prowadzi do górskiej fortecy położonej koło Rio de Janeiro.

Powieść z 1989r. ( zebrana przez Alastair’a MacNeilla), w wyborny sposób zekranizowana w 1995r. W role skutecznych agentów UNACO wcielili się Pierce Brosnan i Alexandra Paul.

Ania | 2016-01-04
Przeczytana: 21 lutego 2016

Trzyma w napięciu do końca. Polecam

seserek | 2018-04-30
Marek | 2018-03-27