Szlak łez

The Trail of Taers
83-241-0430-5
kryminał, sensacja, thriller
anatolina

Znany neurochirurg znika. Policja znajduje szczątki jego awionetki i pożegnalny list. W samobójstwo lekarza nie wierzy tylko jego żona. Rozpoczyna poszukiwania. Trop prowadzi do supertajnego ośrodka badawczego Pentagonu. A stąd nie ma ucieczki...

Danway | 2011-03-18
Przeczytana: 2005 rok

Bardzo ciekawy thriller trzymający w napięciu do ostatnich sekund akcji.

Tavinator Chien | 2014-07-30
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2014

Przeczytałem jednym tchem. Od pierwszych stron mi się spodobała. Ciekawa historia + ciekawe postacie. Chciałbym przeczytać inne tak dobre książki.

W super tajny rządowy projekt zostaje uwikłany znany neurochirurg.Owiany tajemnicą i ściśle strzeżony ośrodek badawczy Pentagonu pozoruje jego samobójstwo ,w które nie wierzy żona.Walka z czasem i wpływami organizacji nie należy do łatwych ,w końcu prawda o odkrycie 21 wieku jaki jest kolon Apollo musi zostać nieznana.
Leniwie to było może przez jakieś 30 stron,ale później to akcja rozkręciła się w tak szybkim tempie ,że ciężko było złapać oddech ,a co dopiero odejść od książki.Pod koniec lektury to naprawdę można się wzruszyć.Thriller psychologiczno-naukowo-polityczny na bardzo wysokim poziomie.

Daszek | 2016-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2016

Bardzo dobra akcja. trzyma w napięciu do ostatniej kartki.

ABily | 2011-09-22
Na półkach: 2011, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 września 2011

Bardzo fajny thriler z motywem klonowania w tle.
Tyle chciałoby się powiedzieć,a jedyne co mogę to: nuda!!!do kwadratu, wszystkie wątki sa tak oczywiste,że niespecjalnie spieszy mi się by skończyć czytać bo i tak wiadomo co i jak:

Zakończenie jakby pisne pod scenariusz filmu hollywoodzkiego. Wszystkie czarne charaktery giną, bohateriowie odchodzą w chwale łopoczacej amerykańskiej flagi...

Nic specjalnego ale czytałam już gorsze:)
Dla mnie książka była zasypiaczem. Codziennie przed zaśnięciem czytałam jeden rozdział(zwykle długi na 2 kartki!).

Riboq | 2012-09-05
Przeczytana: 05 września 2012

Nie do końca przeczytałam. Wysłuchałam. Gdzieś kiedyś wpadł mi w rączki audiobook i chłonęłam go nieprzerwanie od momentu, kiedy odkryłam go na dysku ponownie. Nie jestem fanką tego gatunku, a jednak książka ujęła mnie i porwała.
Zadufany w sobie, arogancki neurochirurg. Porzucony przez rozczarowaną żonę, besztany przez zazdrosnych kolegów i przełożonych w pracy. Niezależny pasjonat ludzkiego mózgu i pilot z zamiłowania zostaje porwany. Ktoś umiejętnie pozoruje jego samobójstwo i ściera jego żywot z oficjalnych kart świata.
Ma do wykonania jeszcze jeden zabieg i nie istnieje nikt, kto poszukiwałby tego potwora nie obcującego z pacjentami, którzy niejednokrotnie nie powracają ze stołu operacyjnego do żywych.
Czy aby na pewno?

Książka zawiera w sobie sympatycznie wyważoną akcję, romans, poczucie humoru, które sprawiało, że chichotałam w ciszy pokoju. Ubiera w twarze różnorakie osobowości i pokazuje, jak pozory mogą mylić, a słabości mogą stać się nasza siłą.
Bądź zgubić nas z...

kotfr1tz | 2013-09-23

Nie jest to napisane zupełnie źle, ale ani to mądre, ani emocjonujące. Są tysiące lepszych thrillerów. Poza tym irytuje mnie tu łopatologiczna homoagitacja. Quinnell jest homoentuzjastą? A niech sobie będzie, ale ja o tym nic nie chcę wiedzieć.

elsauria | 2012-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2012

Dobrze czytana-słuchana książka idealne dialogi wartka fabuła trzymająca w napięciu

St0kr0tka | 2012-06-09
Przeczytana: 06 czerwca 2012

Bardzo dobra powieść sensacyjna. Świetny wątek, wciągający, bardzo dobrze napisana.

Sylwia Lelito | 2013-07-30
Przeczytana: 06 września 2012

Intryga powieści jest wiarygodna, a równocześnie śmiała i oryginalna.