Reinkarnacja. Historie prawdziwe

Tłumaczenie: Jacek Żuławski
Wydawnictwo: Świat Książki
Reincarnation. Remarkable stories of people who recall past lives
popularnonaukowa
Małgosia1992

Czy istnieją niezbite dowody na to, że nasze obecne życie jest tylko jednym z wielu? Dlaczego niekiedy mamy wrażenie, że jakieś miejsce wydaje się nam znajome, chociaż odwiedzamy je po raz pierwszy? Co takiego dzieje się z nami po śmierci? Z książki dowiesz się, jak do reinkarnacji podchodzą przedstawiciele różnych religii i kultur. Znajdziesz tu mnóstwo historii ludzi, którzy z niewiarygodną dokładnością pamiętają szczegóły swoich wcześniejszych wcieleń. Są tu relacje osób urodzonych ze znamieniem na skórze w miejscu, gdzie w poprzednim życiu otrzymali śmiertelną ranę. Pojawiają się też gwiazdy dopatrujące się talentu w spuściźnie po wcześniejszym życiu.

Amizumi | 2016-04-14
Juttka | 2015-11-01