Podróż w głąb siebie

Wydawnictwo: Medium

W niniejszej książce autor zachęca nas do tego, byśmy lepiej poznali samych siebie i dzięki temu osiągnęli poczucie jedności z całym wszechświatem i z każdą jego cząstką. Uświadomienie sobie owej łączności z naturą i odkrycie tej tajemnicy pozwoli nam stworzyć nową wspaniałą rzeczywistość i cieszyć się życiem tu i teraz. Okładka: miękka, Rok wydania: 2006,

Bardzo dobra pozycja dla ludzi pragnących rozwijać się duchowo. Książka pomoże nam odbyć podróż w głąb siebie, odnaleźć przyczyny naszych problemów i niepowodzeń, a następnie wskaże nam drogę ku lepszemu poznaniu nas samych, naszych ukrytych zdolności i mocy do tworzenia rzeczywistości takiej jakiej zawsze chcieliśmy. Autor zawarł w niej niezwykle dużo wiedzy z innych religii, a także z metafizyki, dając nam konkretne wskazówki jak stać się metafizykami naszego życia.

Książka zdecydowanie dla ludzi o otwartych umysłach, lubiących poszerzać swoje horyzonty. Ja do takich należę i jestem bardzo zadowolona z tej pozycji, na pewno będę do niej powracać i wdrażać ją w życie.

Yasmine | 2016-02-28
Przeczytana: 23 stycznia 2016

"Podróż w głąb siebie" to książka o sztuce harmonijnego życia, o odzyskiwaniu mocy osobistej, o świadomym tworzeniu własnej rzeczywistości. Każdy z nas powinien wziąć odpowiedzialność za własne życie i dokonywać świadomych wyborów. Ta książka może być początkiem drogi ku temu.

Metju | 2017-02-01
Przeczytana: 31 stycznia 2017

Bardzo dobra książka, na pewno sięgnę po nią jeszcze raz. Mimo prostego języka nie czyta się jej szybko, trzeba się mocniej zastanowić nad właśnie przeczytanymi słowami. Bardzo przydatny drogowskaz dla tych którzy szukają życiowego szczęścia :)

Lou | 2017-02-10
Daniel | 2016-06-30