Podróż w głąb siebie

Wydawnictwo: Medium

W niniejszej książce autor zachęca nas do tego, byśmy lepiej poznali samych siebie i dzięki temu osiągnęli poczucie jedności z całym wszechświatem i z każdą jego cząstką. Uświadomienie sobie owej łączności z naturą i odkrycie tej tajemnicy pozwoli nam stworzyć nową wspaniałą rzeczywistość i cieszyć się życiem tu i teraz. Okładka: miękka, Rok wydania: 2006,

Bardzo dobra pozycja dla ludzi pragnących rozwijać się duchowo. Książka pomoże nam odbyć podróż w głąb siebie, odnaleźć przyczyny naszych problemów i niepowodzeń, a następnie wskaże nam drogę ku lepszemu poznaniu nas samych, naszych ukrytych zdolności i mocy do tworzenia rzeczywistości takiej jakiej zawsze chcieliśmy. Autor zawarł w niej niezwykle dużo wiedzy z innych religii, a także z metafizyki, dając nam konkretne wskazówki jak stać się metafizykami naszego życia.

Książka zdecydowanie dla ludzi o otwartych umysłach, lubiących poszerzać swoje horyzonty. Ja do takich należę i jestem bardzo zadowolona z tej pozycji, na pewno będę do niej powracać i wdrażać ją w życie.

Yasmine | 2016-02-28
Przeczytana: 23 stycznia 2016

"Podróż w głąb siebie" to książka o sztuce harmonijnego życia, o odzyskiwaniu mocy osobistej, o świadomym tworzeniu własnej rzeczywistości. Każdy z nas powinien wziąć odpowiedzialność za własne życie i dokonywać świadomych wyborów. Ta książka może być początkiem drogi ku temu.

Daniel | 2016-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2016