Nie do pojęcia

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Inconceivable
83-7150-975-8
ZuzAnka

Sam i Lucy są idealną parą - odnoszą sukcesy, są szczęśliwi i zakochani. Jednak życie nie jest takie proste. Lucy uważa, że Sam jest ponury, oziębły i raczej woli czytać gazetę, niż okazać jej odrobinę uczucia. On myśli, że żona obwinia go, ponieważ nie może chodzić do sklepów Mothercare. Ich problemem jest bezpłodność. Lucy pragnie dziecka, Sam pragnie napisać scenariusz filmowy. To, przez co oboje przechodzą, jest absolutnie nie do pojęcia. Czy ich miłość przetrwa? Czasami człowiek chce więcej, niż może otrzymać. A wtedy ryzykuje nawet utratę tego, co ma. Czy warto?

dodo | 2016-11-10
Anna | 2016-06-01