Księżycowy wędrowiec

Tłumaczenie: Roman Niedballa
Cykl: Siedem pieczęci (tom 10)
Wydawnictwo: Videograf II
Nacht der lebenden Scheuchen
powieść niemiecka
A--

Stary nasyp kolejowy ponuro wznosi się nad łąkami wokół Giebelstein. Tory rozchodzą się w różne strony, a zardzewiałe szyny prowadzą donikąd. Pewnej nocy coś wypełza z lasu. To coś czai się, nasłuchuje, czeka. Liza i Chryzek chcą spędzić razem beztroski wieczór. W końcu umówili się na pierwszą randkę. Jednak na drodze do magicznego Teatru Cieni w świetle księżyca pojawiają się ciemne sylwetki. I przysuwają się coraz bliżej...

Księżycowy wędrowiec to ostatnia część 10-tomowej serii powieści fantasy. Jej bohaterką jest rudowłosa Kira, która wraz z trójką przyjaciół walczy z wiedźmami i demonami, wykorzystując moc czarodziejskich pieczęci.

Magdalena | 2015-05-30
Przeczytana: 30 maja 2015

Świetne zakończenie serii, co prawda czuje lekki niedosyt, ale bardzo mi się podobało.
Polecam! ;).

Estera | 2015-06-11
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane

Dlaczego to już koniec? Taka świetna seria i nagle... koniec serii. Była świetna, zarówno ta książka jak i książki z całej serii. Gorąco polecam

papillon_1 | 2013-08-08
Przeczytana: 01 sierpnia 2013