Pożegnanie z mumią

Seria: Krąg Ciemności
Wydawnictwo: Siedmioróg
Good night, Mummy!
8371620284
krąg, ciemności, woodo, magia, horror, czary, egipt, mumia
Daniel

Krąg ciemności może pojawić się wszędzie. Za drzwiami, które otworzysz. W domu. W szkole. W twoim komputerze. Jest miejscem spotkania codziennego życia z tajemniczą strefą wampirów, wilkołaków i duchów...

| 2013-04-09

Jedna z moich ulubionych książek z czasów nastoletnich. Pamiętam, że przeplatałam lekturę książkami o Egipcie. Musiałam ją więc czytać z miesiąc, bo książek o Egipcie mam w domu sto i dwie ;)

Najbardziej rozbroił mnie pan A. Nubis oraz perfumowanie mumii, by przystała brzydko pachnieć.

Jaka szkoda, że książka nie przetrwała próby czasu i po przeczytaniu jej jeszcze raz rok temu, wydała mi się odrobinę infantylna. Ale cóż, mogłam się tego spodziewać, to w końcu książka dla młodzieży i to tej mniejszej ;)

Polecam właśnie młodocianym, bo jest i dużo śmiechu i egipskie tajemnice i...różowy rowerek.

książek: 2011

Oh uwielbiam ją! :D Czytałam dobre parę lat temu, ale była świetna :D Jak i reszta książek tego autora :D

Ewa | 2012-08-08
Przeczytana: maj 2012