Pod świetlistym niebem raju

Wydawnictwo: Harlequin
Strangers in paradise
pisarz, modelka, samotność
Ursusek

Oto w pewnym szczególnym miejscu, "Pod świetlistym niebem raju", spotyka się dwoje ludzi - on jest popularnym pisarzem, ona znaną modelką. Oboje szukają samotności, a nie towarzystwa; nie pragną przygody, raczej spokoju i stabilizacji. Okazuje się jednak, że nie potrafią oprzeć się namiętności... Czy to magia miejsca, czy przeznaczenie? Było im pisane... Rex, popularny pisarz, uciekł na półwysep przed wścibskimi dziennikarzami. Zasmakował w samotności i pięknej przyrodzie. Alexi, znana modelka, po bolesnych przejściach z mężem i rozwodzie postanowiła zaszyć się na półwyspie i wyremontować dom należący od ponad stu lat do jej rodziny. Oboje szukali odosobnienia, a tymczasem odnaleźli siebie i miłość. Tylko dlaczego ktoś czyha na życie Alexi?

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: ceylonka - zdjęcie własne na potrzeby LubimyCzytac.pl