Z zielonych ulic na barykadę

Książka jest przypisana do serii/cyklu "My z Marymontu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
7 (16 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
historyczna
piotrex

Powieść dla młodzieży, której akcja rozgrywa się w czasie Powstania Warszawskiego.

katka | 2011-03-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Pierwszy raz czytałam tę książkę mając ok 11 lat. Byłam nią zachwycona i poruszona. Drugi raz przeczytałam ją ok 16-tego roku życia i... nadal poruszała we mnie to "coś". Sądzę, że po tych ...stu latach, które minęły, przeżywałabym tak samo losy jej bohaterów.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

druga część trylogi Liskowackiego, której akcja dzieje się w czasie powstania warszawskiego.

Andrzej Pal | 2016-05-15
Jabuilo | 2016-05-04