Kosmiczny sekret Lutego

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
przygodowa
Adam

Roman Dłużniewski | 2016-12-13

Taka wakacyjna książeczka. Na plaży, w lesie, z nudów młody człowiek może po nią sięgnąć dla zabicia czasu. Tajemna szafa pancerna nie kryła w sobie skarbu.

Rasta-Is-Coming | 2015-03-11
Przeczytana: 11 marca 2015

Raczej nuda i strata czasu.
Denerwuje "głupota" wątku o nawiązaniu kontaktu z Obcymi.
Denerwują ciągłe ironiczne ukłony głównego bohatera przed różnymi osobami.
Denerwuje taki... hmmm brak przekonania? w tym, co autor pisze.

Czekałem, żeby to skończyć i skończyłem z ciekawości, jak rozwiąże się wątek kosmiczny. Zawiodłem się. Czekać nie specjalnie było na co. Na pewno już do tej książki nie wrócę.

Michał_K-ski | 2015-03-26

Będąc chłopcem pasjonującym się literaturą SF straszliwie naciąłem się na "Sekrecie" - nie było żadnych przybyszów z kosmosu tylko nudy z otwieraniem kasy pancernej i wojna podjazdowa chłopców z zamożnych domów z chłopcami z mniej zamożnych domów (Autor w pewnym momencie wyjaśnił, że w Polsce Ludowej wszyscy są zamożni i chłopcy zawarli pokój). Teraz może warto przeczytać to jako ciekawostkę młodzieżowo-obyczajową z epoki Gomułki.

Jędrek | 2013-09-12
Przeczytana: 01 stycznia 1970

Życie nastoletniego pasjonata radiotechniki, ale nie takiej zwykłej lecz przeznaczonej do celów wykraczających poza ziemskie życie, a do tego jak zwykle życie i problemy nastolatków. Miło się czytało.

nina19 | 2017-03-07
maciekzimowski | 2017-02-02