Angelika i spisek cieni

Tłumaczenie: Ewa Nalewajko.
Cykl: Angelika (tom 10)
Wydawnictwo: Świat Książki
Angelique et le complot des ombres
romans, Angelika
Scarlett

Podczas podróży do Quebecu jedynym miejscem, gdzie Angelika mogła czuć się bezpiecznie, był pokład statku "Gouldsboro". Jej skazany na śmierć małżonek i ona sama - potępiona, z wyznaczoną za jej głowę nagrodą - zapuszczali się w głąb Nowej Francji, gdzie od dawna uchodzili za banitów. Wraz z towarzyszącą im flotyllą zatrzymali się w osadzie handlowej Tadoussac. Już dawno dotarła tam sława Angeliki, mówiono o jej umiejętnościach w uzdrawianiu chorych i nieprzeciętnym władaniu bronią.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

mimi | 2016-03-28