Angelika i demony

Angelique et la demone
837129316X
angelika,
Scarlett

Angelice i hrabiemu de Peyrac nie jest pisane życie stabilne i spokojne. Oboje lubią wyzwania i przygody, ale ich miłość trwa niezmiennie. Muszą ufać sobie i wierzyć w siebie, żeby przetrwać niespodzianki, który szykuje im los. Tym razem na drodze ich szczęścia staje zdeterminowana kobieta, księżna de Maudribourg. Kim jest naprawdę i do jakich czynów jest zdolna, żeby zrealizować swoje plany i rozdzielić kochanków?

Angelika w towarzystwie księżnej de Maudribourg i swojego syna, Kantora, udała się do Portu Królewskiego z nadzieją, że spotka tam hrabiego de Peyrac, powracającego z wyprawy w głąb Zatoki Francuskiej. Na miejscu hrabina odkryła prawdziwą naturę księżnej, która do tej pory w jej oczach uchodziła za wcielenie wszelkich cnót. Kantor wyznał, że to istna kobieta demon, która deprawowała wszystkich mężczyzn. Krążące niebezpieczeństwo wokół rodziny hrabiego nie było złudzeniem. Angelika musiała jak najprędzej pozbyć się Ambroisine de Maudribourg.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

virgo123 | 2015-12-23
Przeczytana: 30 sierpnia 2014

Nie podeszła mi ta książka.

virgo123 | 2015-07-12
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Nie podeszła mi ta książka.

Selene_94 | 2019-02-16
Agnieszka | 2019-01-15