Pierwsza Dama

Wydawnictwo: Amber
First Lady
83-7245-560-0
Wanda

Cornelia Nealy, wdowa po zamordowanym prezydencie USA, zawsze była osobą publiczną. Teraz jest zmęczona. Marzy o anonimowości. Nowy prezydent żąda od niej jednak, by nadal pełniła obowiązki Pierwszej Damy. Tego już za wiele! Cornelia ucieka z Białego Domu. Ale jej plan zawodzi, a swoboda okazuje się wcale nie taka słodka... zwłaszcza, że podróżuje z upartym dziennikarzem, a po piętach depczą jej agenci Secret Service...

źródło opisu: Wydawnictwo AMBER, 2001

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

pijana_z_niemocy | 2015-05-29
Przeczytana: 29 maja 2015

Lekka, ciepła opowieść, bohaterowie wzbudzający sympatię. Jak na romans, bardzo mało było tu romansowania. Polecam fanom powieści obyczajowych, które w lekki i trochę naiwny sposób mówią o sprawach dużej wagi.

Weronikaa | 2012-09-30
Przeczytana: 2012 rok

w sumie to historię pierwszej damy można było sobie odpuścić troszkę naciągane, co nie znaczy że zmuszałam się do czytania ;)

Agnieszka75 | 2014-10-28

Posiadam wszystkie książki tej autorki, jestem jej wielbicielką, uważam że pisze po prostu świetnie. Sama chciałabym pisać równie dobrze i z takim humorem! Polecam gorąco!

aromancenovel | 2012-03-27

Momentami mało subtelnie przerysowane sceny. Chyba się trochę zestarzała ta opowieść ale zawsze historia w tylu Rzymskich wakacji mile widziana.

Wika51 | 2016-09-28
nietoperzyca | 2016-09-24