Jej sekret

Her Secret Fantasy
romans historyczny
Amanda

Inne wydania

Piękna Lily musi bogato wyjść za mąż, by uchronić rodzinę przed bankructwem. Przybywa więc do Londynu i rozpoczyna poszukiwania odpowiedniego kandydata. Przypadkowe spotkanie ze zniewalająco przystojnym majorem Knightem może pokrzyżować jej plany. Mężczyzna jest bowiem przekonany, że oto spotkał kobietę swego życia, i zamierza o nią walczyć do utraty tchu...

źródło opisu: Amber, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Klaudia Sowa | 2015-06-03
Przeczytana: 02 czerwca 2015

Lilly jest piękną panną, która wybiera się do Londynu na sezon, by poszukać sobie męża - głupiego i bogatego. Niestety na swojej drodze spotyka dwóch mężczyzn - Edwarda Lundy' ego i Dereka Knighta. Który z nich jest jej przeznaczony?
Przyznaję, że książka mi się podobała. Choć akcja rozgrywa się w Londynie to przyznaje, że coś się działo - sprawy komisji, rozterki głównych bohaterów itp. Czyli pod tym względem książka spełniła swoje zadanie.
Bardzo lubię bohaterów z trudną przeszłością, problemami to właśnie sprawia, że są bardziej ludzcy i nieprzerysowani jak bogowie z Olimpu.
Fabuła świetna podobnie jak i akcja. Bohaterowie również na medal. I choć przyznam, że Lilly była trochę uparta, bo od razu mogła posłuchać tego co mówili jej inni - to podobał mi się jej charakter.
Miłość zmienia człowieka. Derek porzuca dla ukochanej armię, a ona zaś sprzeciwia się matce i wstawia się za ukochanym.
Oczywiście wszystko kończy się szczęśliwym happy endem, bohaterowie są szczęśliwi.
Bardzo...

Karolina Urbanowska | 2016-05-14
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 11 maja 2016

Kolejna miła lektura romantyczna ... ale z ciekawym wątkiem historycznym i kryminalnym. Przyjemnie jest śledzić poczynania pięknej Lily, która chce ratować swoją rodzinę przed bankructwem. Do czego jest zdolna zdeterminowana kobieta? Co poświęci? Zachęcam, by przeczytać książkę i się dowiedzieć.

Szana | 2014-02-22
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Romans
Przeczytana: 22 lutego 2014

Niby typowy romans. Lecz ( co dziwne ) charakter postaci jest złożony. To mi się najbardziej w tej książce podobało

Gosia9101 | 2014-03-13
Na półkach: Przeczytane, Gaelen Foley
Przeczytana: 13 marca 2014

Przyjemnie się ją czytało. A major Derek po prostu mnie oczarował:)

lusi333 | 2013-02-07

super książka dla lubiących romanse historyczne Cała seria autorki mnie wchłonęła polecam

Caroline | 2011-11-01
Na półkach: Przeczytane, Harlekiny
Przeczytana: 01 listopada 2011

Ciekawa. Dużo się dzieje, ale ma standardowy zarys romansów. Nie różni się niczym znaczącym od innych ksiąg tego typu. Polecam!

Jagoda | 2013-11-16
Przeczytana: 13 listopada 2013

Jedna z moich ulubionych książek :)

Ashleyy | 2017-12-09
Anna Baj | 2017-11-13