Gorsząca obietnica

Okładka książki Gorsząca obietnica Nicole Byrd
Okładka książki Gorsząca obietnica
Nicole Byrd Wydawnictwo: Amber Cykl: Siostry Applegate (tom 6) Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Siostry Applegate (tom 6)
Romans Historyczny
Enticing the Earl
Amber
2010-01-14
2010-01-14
2008-04-01
Agnieszka Kowalska

Poprawnie napisany romans, ale jakoś nie porywa. Pomysł miał potencjał, ale szybko zaczyna wiać nudą.

Świetna...

Świetna...

Pełna pasji, erotycznych uniesień.Do tego tajemniczy skarb, morderstwo, porwanie. Wszystko to wymieszane w odpowiednich proporcjach może dać początek wyśmienitej historii, którą czyta się jednym tchem.
Ona nie jest naiwna, nie zakochuje się na zawołanie. On ma uczucia i nie jest zimnym draniem. Oboje borykają się ze swoimi demonami przeszłości.
Wadą jednak tej książki jest zakończenie, które jest bezbarwne w porównaniu do reszty. Historia kończy się nagle. Wszystko wyjaśnia się w jednej chwili co sprawia, że rosnące do tej pory emocje opadają nagle. Pozbawia to czytelnika subtelnej satysfakcji, dreszczyków związanych ze stopniowym uspokajaniem wybujałej wyobraźni.

Wadą jednak tej książki...

Lekkie i przyjemne, trochę za słodka historia miłosna. Fajnie, że jest wątek przygodowy szkoda tylko, że taki prosty i przewidywalny.

Ogólnie fajna, ale miejscami tak bardzo kojarzyła się z 50 shades, że moja opinia o tej książce spadła. Ogólny pomysł ciekawy, choć nic nadzwyczajnego, jak każdy romans.

Przyjemny romans historyczny. Bardzo szybko się czyta. Liczne zwroty akcji. Duża dawka emocji i namiętności. Styl pisania autorki też na plus. Okładka również. Polecam.

Jak większość z tej serii wciąga początek potem szybko się czyta końcówka to zakończenie którego każdy oczekuje od początku. Takie oderwanie się od wszystkiego.

Przyjemny romans na jesienny wieczór. Być może nie zapadnie mi w pamięci na dłużej, ale miło spędziłam przy nim czas.

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Romans
  • Nicole Byrd

Dodaj cytat z książki Gorsząca obietnica