Ćwiczenia w wymowie samogłosek nosowych

Wydawnictwo: Impuls
zdrowie, medycyna
Maja

Niniejsza książka powstała z myślą o tych wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją wymowę samogłosek nosowych: Zgromadzone w niej ćwiczenia dostosowane są do pracy ze starszymi dziećmi oraz młodzieżą. Można je wykorzystać na przykład podczas lekcji w szkole, zajęć z kultury żywego słowa czy podczas kółek teatralnych. Autorka ma nadzieję, że praca ta choć w minimalnym stopniu przyczyni się...

Autorka ma nadzieję, że praca ta choć w minimalnym stopniu przyczyni się do podniesienia kultury języka mówionego współczesnego Polaka.

Maja | 2010-08-29
Na półkach: Logopedia, Przeczytane, Posiadam