A House at War
cień, wojna
dona

Książka Elizabeth O'Leary opowiada o dalszych losach dwóch sióstr, Beatrice i Evangeline, znanych czytelnikom z pierwszej części opowieści Dom sióstr Eliott. Starsza Bea, jest żoną znanego fotografika i matką trójki udanych dzieciaków; młodsza, urocza i pełna temperamentu Eve wciąż jeszcze przeżywa komplikacje i rozterki, niepewna jak ulokować swe uczucia. Na życie obu sióstr i ich najbliższych kładzie się cieniem nadciągająca druga wojna światowa.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/