Portret milionera

Tłumaczenie: Adela Drakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Manhattan merger
83-238-2117-8
PannaP

Sławni i bogaci muszą przywyknąć do wścibstwa mediów, które nieustannie śledzą ich wzloty i upadki. Jednak kiedy Payne, milioner z Manhattanu, zobaczył swoje zdjęcie na okładce popularnego romansu, uznał to za rażące naruszenie prywatności. Postanawia odnaleźć winnego i skierować sprawę do sądu. Dociera do młodej, utalentowanej artystki, Rainey, i ustala, że dziewczyną nie kierowała chęć rozgłosu. Cóż, skoro jednak popełniła błąd, powinna za niego zapłacić, na przykład spełniając pewną zachciankę poszkodowanego milionera...

Ewelina | 2017-06-16
Przeczytana: 04 czerwca 2017

Rainey maluje obrazy na okładki romansów dobrze prosperującego wydawnictwa. Jej ostatnie dzieła zdobią książki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek. Przystojny mężczyzna, który na nich widnieje, jest marzeniem większości kobiet.
Kiedy Payne odkrywa, że jego wizerunek znajduje się na okładce jednej z książek, boi się, że to dzieło kolejnej psychofanki. Po przeczytaniu książki wierzy, że to nie przypadek, gdyż jej treść bardzo przypomina jego obecne życie. Aby chronić siebie i swoich najbliższych, pozywa wydawnictwo, autorkę książki i obrazu zdobiącego okładkę, o wykorzystanie jego wizerunku bez jego zgody.
Gdy jednak na rozprawie słyszy zeznania pozwanych, jest przekonany, że to tylko dziwny zbieg okoliczności. Jednak Rainey głęboko przeżywa, że mogła kogoś skrzywdzić i chce zrobić wszystko, aby zrekompensować chwile stresu poszkodowanym. Godzi się na spotkanie z najbliższymi Payne'a, aby osobiście zapewnić, że nie miała złych zamiarów.
Tylko jakie zamiary ma Payne?

Shani | 2015-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2015