Impas

Wydawnictwo: Lucky
Stalemate
Impas
dona

Iris Johansen powraca z nowym przerażającym thrillerem, którego fabuła, aż do ostatniej strony, pełna jest zagadek i gwałtownych zwrotów akcji. Napięcie pojawia się w chwili, gdy Eve Duncan, rzeźbiarka sądowa, otrzymuje tajemniczy telefon. Porzuca ona wszystko, nawet mężczyznę, którego kocha. Wyjeżdża w głąb kolumbijskiej dżungli, do obozu jednego z najbardziej poszukiwanych handlarzy...

Napięcie pojawia się w chwili, gdy Eve Duncan, rzeźbiarka sądowa, otrzymuje tajemniczy telefon. Porzuca ona wszystko, nawet mężczyznę, którego kocha. Wyjeżdża w głąb kolumbijskiej dżungli, do obozu jednego z najbardziej poszukiwanych handlarzy narkotyków na świecie, aby zidentyfikować czaszkę, którą wydobył. Przestępca obiecuje jej dać to, czego ona pragnie najbardziej - klucz do rozwiązania najstraszniejszej zagadki z jej przeszłości.

Eve godzi się na pakt z diabłem...

W tej grze na śmierć i życie nie ma wygranych...

źródło opisu: [Lucky, 2010]

Agata | 2013-07-23
Na półkach: 2013, Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 23 lipca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Z początku trudno mi było przekonać się do postaci z tej książki .Jednak wraz z rozwojem akcji i decyzji o wyjeździe i wykonani rekonstrukcji staje się ciekawsza.Wątek przybiera na prędkości ,a działania Eve mają pewne skutki. Czy uda jej się uratować ukochanego Joego ? Do samego końca nie byłam tego pewna .Jednak zabrało mi rozwinięcia tajemnicy Bonny .Miałam cichą nadzieję że w tej części poznam co stało się z tą dziewczynką i kto jest temu winien . Historia Montalvo była ciekawa i mam nadzieje jeszcze o nim przeczytać w której części. Te jego porównania Eve do siebie trochę mnie zdziwiły , jednak cała ta miłosna sytuacja była do zniesienia i cieszy mnie t że została z Joe , w końcu go kocha .

Dominika666 | 2014-08-22
Przeczytana: sierpień 2013

Książka, która mi się podobała, ale... Nie była, aż tak dobra jak ,,Zabójcze sny'' :) Impas jest dość ciekawą książką. Wszystko co sobą reprezentuje to pełną inteligencji autorkę. Bardzo podobała mi się główna bohaterka.

żabka | 2014-09-23
Przeczytana: 16 września 2014

Bardzo dobrze napisana powieść. Trzyma w napięciu do ostatniej strony. Do końca też nie wiemy czy główna bohaterka zostanie obałamucona i czy gra jest warta czegokolwiek. Polecam

laelia1987 | 2015-04-14
Przeczytana: styczeń 2015

Książka bardzo mi się podobała. Wciągająca lektura i bardzo szybko się czyta.

rewakino | 2016-08-23
Na półkach: 2014, Przeczytane