W pułapce kłamstw

EVE
kryminał, sensacja, thriller
Katarzyna Mosionek
porwanie służby specjalne dziecko przeszłość tajemnice

kilka lat po porwaniu córki bohaterka książki trafia na ślad który jak myśli prowadzi ją do wskazania porywacza.dużo emocji ,kłamstwa oraz ciemniejszej strony fbi.na finał "perełka" autorka zostawia nas z pytaniem -czy jeden z bohaterów przeżyje......

To amerykańska powieść kryminalna.
Bardzo mroczna, poruszająca i jakże prawdziwa.Eve to młoda kobieta, której zostaje porwana córka Bonni.
W sprawę poszukiwania zostają zaangażowane amerykańskie służby specjalne i wywiad wojskowy.
Przez kilka lat prowadzone śledztwo nie daje rezultatu. Nadal nie wiadomo kto porwał dziewczynkę i kto ją zabił. Kto będzie następnym celem.Matka...

Na półkach: , , , ,

Amerykańskie służby specjalne,wywiady wojskowe od lat prowadzą śledztwo w sprawie porwania i zabójstwa
małej dziewczynki Bonnie,która była córką Evie,muszą rozwikłać zagadkę zabójstwa Bonnie.
Nawet matka chce na własne ręce prowadzić własne śledztwo.
Historia bardzo dramatyczna,poruszająca.

• Czytnik/Legimi
  • Książki poruszające
  • Biblioteczka domowa III
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W pułapce kłamstw