Odliczanie

Cykl: Eve Duncan (tom 6) | Seria: Miłość i Sensacja
Wydawnictwo: Lucky
Countdown
podróż, romans, zamach, spisek

Ktoś poluje na Jane McGuire. Na początku wydaje się, że uniknęła przypadkowego porwania, ale nieudany zamach jest tak naprawdę pierwszym krokiem prowadzącym do dużo bardziej mrocznych wydarzeń. Jej przybrani rodzice, rzeźbiarka sądowa Eve Duncan i Joe Quinn, policjant z Atlanty, nie mogą nic poradzić. Nikt nie może jej pomóc... Nikt, oprócz mężczyzny, który może okazać się groźniejszy od tych, którzy ją ścigają.

Mark Trevor ma swoje własne powody, żeby ocalić Jane przed mordercą i liczącą dwa tysiące lat tajemnicą, która może wstrząsnąć dzisiejszym światem. Odliczanie się rozpoczęło, a kiedy dotrze do zera, zginiesz.

źródło opisu: [Lucky, 2006]

Agnieszka | 2016-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2016

Ogólnie, jak się czyta książki tej autorki, to zna się jej styl i sposób rozgrywania akcji, więc przy każdej kolejnej coraz mniej przyjemności z czytania, bo wszystko jest schematyczne, jednak od czasu do czasu można sięgnąć po jej książki, zwłaszcza po tę serię, bo bohaterowie są ciekawi, dobrze wykreowani i mają świetne dialogi. ;) Tylko wkurzający wątek fantastyczny. ;)

wioletta | 2012-06-12
Przeczytana: 2012 rok

literatura dla dorosłych.Ciekawa fabuła ,która z każdą kolejną stronicą
wciąga jeszcze bardziej.Przeplatanka z elementami współczesnego kryminału ,który zaskakuje.Wydaje się,że znamy dalszy przebieg akcji a jednak nie;zmienia się i nasze szare komórki pracują coraz intensywniej.Nie jestem zwolenniczką tego typu prozą,a jednak uważam ,że warto poczytac i pomimo tematu jaki podejmowany jest jest relaksująca.

Agata | 2013-03-04
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Ebooki, 2013
Przeczytana: 04 marca 2013

Ciekawa opowieść , nie dająca ani na chwilę wytchnienia czytelnikowi. Nie spodziewałam się aż tylu wydarzeń na raz. Sny pojawiające się w nie odpowiednich momentach . Miłość, sensacja i akcja. Jena która jak się okazuje nie jest już tak bardzo dobra w ukrywaniu przed sobą wszystkiego.Eve która martwi by nie stracić kolejnej osoby którą pokochała i jest związana przez pewną nie zwykłą więź . Trevor który zaczyna rozumieć swoje uczucia i pozwala im się ujawnić, w końcu .No i niebezpieczeństwo . Sam początek daje nam wiele do myślenia . Największym rozczarowaniem dla mnie jednak było to że złoto nie zostaje odnalezione .

Dominika | 2014-06-27

Wciągające, czytana jednym tchem. Jak w każdej książce Iris Johansen nie zabrakło akcji jak i romansu. IDEALNA.

hollidayss | 2014-09-27

Porwała mnie akcja tej książki! Prawie że biegłam po nią do biblioteki :)

Zaczytana_eM | 2017-07-14
konycynka | 2017-02-17