Szkoła Gwiazd: Tańcząca gwiazda

Tłumaczenie: Urszula Papajak
Cykl: Szkoła Gwiazd (tom 12)
Wydawnictwo: Akapit Press
Dancing star
taniec, gwiazdy, szkoła
Littleveronica

Marmalade został wybrany do roli tancerza w nowym teledysku muzycznym i cały czas jest pod wrażeniem swojego nowego kostiumu na tę okazję. Dzięki niemu Marmalade wpadł na genialny pomysł tematu przewodniego na tegoroczny szkolny bal w Rockley Park. Ale jego przyjaciele nie są tym zachwyceni. Wszyscy czekają raczej na wieczór pełen świateł i blasku – okazję, by zabłysnąć pięknym strojem. Czy Marmalade zostanie królem balu, czy księciem nudy?

Klaudia | 2014-08-23
Przeczytana: lipiec 2014

Cały ten czas książkę czytało mi się ociężale. Wszystko takie dziecinne. Zwykły tekst i brakowało mi tu emocji, jakiegoś punktu, który był by tajemnicą i kazał by mi czytać tą książkę dalej. Czytałam ją z niechęcią. I zaskoczyło mnie to że na ostatniej stronie znalazłam link do strony internetowej autorki. Pisała tam same dobre rzeczy o sobie jak by była idealna. To mnie wkurzyło, jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim "czymś" u żadnego cenionego sobie autora.

Alisa_ Kk | 2011-07-02
Przeczytana: 01 lipca 2011

Może idealna nie jest, ale szybko się czyta. Wciąga, szybko się wszystko dzieje, czyli ani chwili nudy. Polecam! :)

Marta | 2017-02-03
Rosalie Soiree | 2016-04-20