Cz@towanie na chłopaka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jestem sobą!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ADAMUS
978-83-60333-30-3
NataliaAnna

Wszyscy myślą, że Tom jest zbyt obcesowy wobec dziewczyn. Jednak Lisanne udaje się poznać go w Internecie od lepszej strony. Przeżywa razem z nim godziny przepełnione fantazjowaniem i czułością. Problem jednak tkwi w tym, że w świecie realnym Tom wcale jej nie zauważa. Lisanne się temu wcale nie dziwi i dlatego, dla miłości swego życia, postanawia doprowadzić się do świetnej formy!

| 2015-11-08

To jedna z tych książek-romansów z popularnej serii, które praktycznie nie różnią się od siebie. Nie powiem, oryginalna tematyka zachęciła mnie do wyboru właśnie TEJ książki do czytania podczas długiej jazdy pociągiem. Wątek czatu jest rozwinięty, choć z chęcią przeczytałabym więcej rozmów na czacie, a mniej wstawek z życia rodzinnego bohaterki. Ogółem książka podpada raczej pod przeciętny romans, możnaby rzec: harlequin dla młodzieży. Plus za zakończenie, które było dosyć ciekawie opisane, choć przewidywalne.

Spinka | 2015-02-04
Na półkach: Wakacyjne, Przeczytane
Przeczytana: 26 lipca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

To świetna książka, idealna na wakacyjne popołudnia. Bardzo miło jest rozłożyć się na leżaku jeść lody i dać się wciągnąć tej ciekawej książce.
Gorąco polecam!!

strawberry | 2011-04-21
Przeczytana: 20 kwietnia 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Lisanne czuje się źle w swojej skórze. Uważa, że jest zbyt gruba, aby ktokolwiek, a już na pewno nie Tom, jej wymarzony chłopak, się nią zainteresował. Pewnego dnia jej starszy brat pokazuje jej szkolny czat, na którym rozmawiają ze sobą uczniowie liceum. Oczarowana internetowym światem wciąga się w pisanie z użytkownikiem o nicku Tom12, pewna, że jest to na pewno obiekt jej westchnień. Lisanne tak wciąga się w swój plan poderwania Toma, że zdeterminowana zaczyna biegać, by podczas szkolnej imprezy zauroczyć chłopaka, który do tej pory w realu nie zwrócił na nią żadnej uwagi. Gdy w końcu jej marzenia się spełniają, rozczarowana zauważa, że Tom tak naprawdę nie jest chłopakiem, za jakiego go uważała. Otwierają się jej oczy i zdziwiona spostrzega, że to Nils, jej wieloletni przyjaciel walczył o jej serce na szkolnym forum.
Książka bardzo mnie zdziwiła, byłam w stu procentach pewna, że będzie opisywać przygody jakiejś głupiutkiej dziewczyny, która szukała miłości w internecie, a...

Gabi | 2014-11-03
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Książka młodzieżowa. Całkiem spoko. Podobało mi się, gdy pojawiały się urywki z czatu, na którym pisała główna bohaterka. Dosyć fajny, 'luźny' styl pisania. :)

mistka | 2011-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2011

Dlaczego sięgnęłam po tę książkę? Możliwe, że zainteresowała mnie fabuła, przy której mogłam się odprężyć bez wysilania umysłu. Takie książki nazywam swoimi "odmóżdżaczami", ponieważ raz do roku można tak beztrosko przeczytać książkę o niezobowiązującej fabule.

FuckingPerfect | 2013-08-04

Mimo, iż koniec był przewidywalny książka bardzo mi się spodobała :) Jest to książka na jeden/dwa wieczory :) Spodobał mi się w tej książce zapał głównej bohaterki i jej silna wola. Już w pierwszym rozdziale dwa razy skręciłam się ze śmiechu. Książka warta przeczytania :)

ffer | 2012-02-08
Na półkach: 2012, Przeczytane
Przeczytana: 07 lutego 2012

Cóż. Książka lekka i przyjemna, idealna na odstresowanie. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest strasznie przewidywalna- po przeczytaniu opisu z tyłu okładki i 10 stron już wiedziałam, jak to się zakończy. Ale poczytać można.

natcio | 2014-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2014

Książkę kupiłam w Biedronce za 5zł i nie żałuję tej decyzji. Co prawda zakończenie bardzo do przewidzenia, ale miło czytało się tą powieść. Idealna na wakacje

Gosia Nowacka | 2012-09-26
Przeczytana: 25 września 2012

A mi się bardzo podobała ta książka. Przeczytałam jednego dnia. Jak wspominałam lubie takie książki i fabuła mnie zaciekawiła

me_gusta | 2013-06-25
Przeczytana: czerwiec 2013

Zakończenie do przewidzenia, ale i tak bardzo mi się podobało. To nie jest typowa książka dla nastolatek.