A ja nie jestem gwiazdą pop

Tłumaczenie: Anna Błasiak
Cykl: Sam (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit Press
I'm so not a Pop Star
gwiazdy, nastolatki, sława

Cześć, tu Sam, witam na moim blogu! Życie ZUPEŁNIE stanęło ostatnio na głowie, bo A) Moja siostra Danni jest wielką gwiazdą pop, B) WSZĘDZIE łazi za nami ekipa filmowa i kręci materiał do naszego własnego programu telewizyjnego, oraz C) Właśnie odkryłam niesamowity rodzinny sekret! Jestem tym bardzo podekscytowana, za to Danni myśli jedynie o pojedynku ze swoją nową rywalką na muzycznej...

A) Moja siostra Danni jest wielką gwiazdą pop,
C) Właśnie odkryłam niesamowity rodzinny sekret!

Jestem tym bardzo podekscytowana, za to Danni myśli jedynie o pojedynku ze swoją nową rywalką na muzycznej scenie, Harley. Robert, wredny agent Danni, upiera się, że Danni rozłoży Harley na łopatki. Mam nadzieję, że ma rację, ale tak na wszelki wypadek przygotowałam kilka planów awaryjnych...

Olivia99 | 2014-03-23
Na półkach: Przeczytane, Wypożyczone
Przeczytana: 23 marca 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Lekka książka na chłodny wieczorek z kocykiem.
Powieść dla nastolatek. Jest to kontynuacja powieści pt."Moja siostra jest gwiazdą Pop". Mimo iż nie miałam okazji przeczytać pierwszej części, to ta bardzo mi się podobała, wciągnęła mnie. Czytając ją odczuwamy wiele emocji, uosabiamy się z główną bohaterką. Z łatwością możemy się uosobić z trzynastoletnią dziewczynką.
W dużym stopniu pokazana jest w tej książce miłość do rodziny, mamy, siostry i chęć odszukania osób z naszego drzewa genealogicznego.
Wzruszająca jest postać dziadka. Rodzinie Devinów udało się go odnaleźć tylko dzieki wspaniałomyślności Sam oraz pomocy Czerwonego Krzyża.
Czytając mądre wypowiedzi staruszka czuje się jak na nasze serduszko leje się ciepło.

Ola | 2013-07-15
Przeczytana: czerwiec 2013

Książka opowiada o dwóch siostrach. Jedna z nich jest znaną piosenkarką, a jej siostra pisze bloga. Jej blog opowiada o codziennym życiu i o tym, że niełatwo jest być siostrą gwiazdy.
Książka ta jest zabawną i ciekawą lekturą.

katiakate | 2014-09-12
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

Nieprzemyślany zakup. Zobaczyłam okładkę i czcionkę, przeczytałam słowa "blog", "jazda konna" i nabrałam się, że będzie to książka o inteligentnej, dojrzałej dziewczynie z wieloma pasjami. Bohaterka ma trzynaście lat i prowadzi bloga - być może już nie pamiętam, jak piszą dziewczyny w jej wieku, ale w żadnym poście nie zapominała o skrócie "lol" i masie wykrzykników. Rodzinne rozmowy również niewiele się od siebie różniły i były wyjątkowo sztuczne.
Pierwszą połowę czytałam nawet dwukrotnie (wydałam pieniądze = nie chcę się zniechęcać) i dwukrotnie się nudziłam. Na szczęście druga połowa była ciut, ciut ciekawsza.

ina3 | 2015-02-14
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Książka super:)
Na początku strasznie mnie nudziła. Ciekawiej zrobiło się, gdy do akcji wszedł zaginiony dziadek sióstr - Sam i Danny. Chyba najfajniejszy moment książki to ten w którym główna bohaterka (Sam) przestawia piosenki Harley (śmiertelnego wroga Danny) na audycje dla dzieci. Do łez wzruszyła mnie scena zaśpiewania przez pogodzone: Sam, Danny i Harley piosenki dla dziadka...

Słodka Karolina | 2014-07-24
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

Ta książka jest jeszcze lepsza niż pierwsza cześć zagadka do rozwiązania naprawdę pamiętam czytałam ją i nie mogłam się oderwać :) Dlatego teraz czytam ją jeszcze raz bo na prawdę warto :)

Książkę ostatni raz czytałam z 4 lata temu, ale pamiętam, że byłam nią zachwycona. W kółko czytałam ją od nowa zafascynowana światkiem gwiazd. Należała do moich ulubionych. ;)

Kucyk | 2016-02-08
Przeczytana: 18 stycznia 2016

Książka jest fajna. Na początku nudna (jak każda inna) Ciekawiej robi się, jak Danni i Sam dowiadują się że mają dziadka od strony jej zmarłego ojca. Ogólnie polecam książkę osobom w wieku 10-13 lat. Starsze osoby nie miały by tu czego szukać .. (Oczywiście moje zdanie ;p)

Kanakuji | 2011-06-10
Przeczytana: 09 czerwca 2011

Extra ksiazka o wiele lepsza od pierwszej czesci. :)

Kamilcia0711 | 2013-06-23
Przeczytana: maj 2013