Szukamy gwiazd

Cykl: Magazyn Heart - grzechu wart (tom 3)
Wydawnictwo: Akapit Press
literatura młodzieżowa
Miśka

Ellie z radością wraca na praktyki zawodowe w magazynie dla nastolatek HEART, chociaż życie początkującej dziennikarki to nie tylko moda i rozmowy z celebrytami. Na Ellie spadł obowiązek wyprowadzania na spacery rozpieszczonego pupila Naczelnej, podczas gdy tak naprawdę próbuje namierzyć sławnego pisarza i przeprowadzić z nim wywiad. Ale czy mały piesek zaprowadzi ją do gwiazdy?

źródło opisu: literacki24.pl

źródło okładki: literacki24.pl

Martyna Kozieł | 2015-09-13

Jedna z pierwszych serii młodzieżowych jakie czytałam :D

Miśka | 2013-01-17
Przeczytana: 25 grudnia 2012

Świetna!!!

Nikola R | 2014-04-22

Kolejna genialna książka o Ellie - młodej dziennikarce magazynu Heart. Dostała ona ważne zadanie zrobienia listy sławnych ludzi, o których chcieliby przeczytać czytelnicy. Jednym z takich osób jest autor książek o których się wszędzie mówi. Chce przeprowadzić z nim wywiad. Niestety, nigdzie nie ma o nim żadnych informacji. Poddaje się. Przeprowadza wywiad z kolejną osobą z listy. Dostaje od niej bilety na targi, o których chciała napisać. Gdy wybiera się na nie z Sophie - koleżanką z sortowni poczty - plany psuje im Angel - wymagająca redaktor naczelna.Każe jej zająć się jej pieskiem. I co robić, gdy na targi nie wpuszczają zwierząt? Wsadzić go pod płaszcz! Chociaż będzie tego żałować! Ale dzięki niegrzecznemu Ferdynandowi udało jej się znaleźć pisarza! Tego, o którym nikt nic nie wie. Ona - Ellie Ixos - młoda dziennikarka, której udało się zdobyć już drugą sensację dla gazety - przeprowadzi z nim wywiad! Dzięki temu bardzo zapunktuje w oczach współpracowników. GENIALNY CYKL...

Ichidia | 2016-07-27

Niezbyt dobra, ale da się przeczytać. Książka dobra dla dziewcząt wkraczających w świat nastolatków.

zuzaox | 2017-03-12
Jaśmina | 2016-10-23