Przyjaciele rocka

Cindy Jefferies Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Magazyn Heart - grzechu wart (tom 4) literatura młodzieżowa
Akapit Press
literatura młodzieżowa
Magazyn Heart - grzechu wart (tom 4)
literatura młodzieżowa

Jedna z pierwszych serii młodzieżowych jakie czytałam :D

Kolejna część o Ellie. Młoda dziennikarka próbuje przeprowadzić wywiad z dzieckiem gwiazdy rocka. Genialna, jak wszystkie części tej serii. Polecam wszystkie jej książki. Pisze w prosty, fajny sposób.

Świetna! Każdą książkę z tej serii czytałam z zapartym tchem, posiada ona ciekawą fabułę i wciągające losy bohaterów. Jednym słowem cudowna, godna polecenia!

Fajna, wakacyjna lekka książka dla dziewczyn

• 2013
  • For young people
  • Przeczytane 2016
  • (K) Posiadam
  • Wypożyczona z biblioteki
  • 7/10

Dodaj cytat z książki Przyjaciele rocka