Buty, chłopaki i muzyczne draki

Cindy Jefferies Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Magazyn Heart - grzechu wart (tom 2) literatura dziecięca
Boys, Blues & Schoes
Urszula Papajak
Akapit Press
Boys, Blues & Schoes
Magazyn Heart - grzechu wart (tom 2)
literatura dziecięca
Urszula Papajak

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo zwyczajna, łatwa i szybka książka. Nie ma rewelacji. Trochę nudna.
Bohaterka to najbardziej typowa i prosta dziewczyna, z którą kiedykolwiek się spotkałam.
Lektura jest dla mało wymagających czytelników, ogólnie w wieku 7 - 13 lat.

Lekka, niewymagająca książka. Polecam szczególnie nastolatkom lub osobom pragnącym na chwilę oderwać się od bardziej wymagających lektur i zająć czymś niedługą chwilę, relaksując się.

Kolejna część przygód Ellie. Dostała propozycję pracy w magazynie podczas wakacji! Wraca do znajomych z pracy. Poznaje słynnego projektanta i swój ulubiony zespół! Spędza z nimi cały dzień! Dostaje wspaniały prezent. GENIALNY CYKL KSIĄŻEK!

To już druga część książek z cyklu " Magazyn Heart grzechu wart", czyli kolejna część o stażu Ellie w redakcji Magazynu Heart.Tym razem redakcje odwiedza ulubiony zespół muzyczny Ellie. Dziewczyna bardzo chciała by zdążyć na wywiad z zespołem i wziąć w nim udział, musi jednak najpierw odebrać buty do sesji zdjęciowej, przez co nie wiadomo czy zdąży...
Świetna książka...

bardzo fajna ;)

Nawet fajna, przyjemnie mi się ją czytało co zajęło ok. 2 godzin ;)

• Dla mało wymagających czytelników
  • Z biblioteki szkolnej
  • Łatwa lektura
  • Miłość
  • Nudne

Dodaj cytat z książki Buty, chłopaki i muzyczne draki