Zwariowany świat mody

Okładka książki Zwariowany świat mody Kelly McKain
Okładka książki Zwariowany świat mody
Kelly McKain Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: To ja Lucy (tom 8) literatura dziecięca
literatura dziecięca
To ja Lucy (tom 8)
Catwalk Crazy
Akapit Press
2010-01-01
2010-01-01
Iwona Libucha
Lucy dziennik pamiętnik moda

Trzy przyjaciółki, które chodzą do szkoły, mają problemy, masę pomysłów. Pierwsze miłości i ciekawe przygody. W tej części pomysłem Lucy jest zorganizowanie pokazu mody. Po drodze napotyka wiele trudności z którymi musi się zmierzyć, jednak pomagają jej dwie przyjaciółki na które zawsze może liczyć. Bardzo fajna i ciekawa książka warta przeczytania.

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Autor: Kelly McKain
Zwariowany Świat Mody to tylko jedna z Seri książek – To ja Lucy.
Trzynastoletnia dziewczyna ( przyszła projektantka mody ) opisuje swoje wzloty i upadki w humorystyczny sposób.
Za zgodą dyrekcji urządza pokaz mody na cele dobroczynne! Jej wielkie marzenie w końcu się spełnia.
W końcu może pokazać na co ją stać. Igła pójdzie w ruch.
Wraz z przyjaciółkami i komputerowymi świrami organizują wapniały pokaz.
Lecz po drodze nie wszytko układało się po jej myśli.
Książka pisana jest jako pamiętnik. Przypadła mi do gustu, czego dowodem jest, że przeczytałam prawie całą sagę. Szczególnie lubię tę część. Uroku dodają rysunki, przeważnie na każdej jest jakiś, dzięki temu jakoś miło się czyta.

Autor: Kelly McKain
Zwariowany Świat Mody to tylko jedna z Seri książek – To ja Lucy.
W końcu może pokazać na co ją stać. Igła pójdzie w ruch.
Wraz z...

Patrz opinia w cz.3

Patrz opinia w cz.3

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Lucy , cała zwariowana, czekam na więcej :P

Lucy , cała zwariowana, czekam na więcej :P

Świetna ksiażka,bardzo łatwo się ją czytało :)

Świetna ksiażka,bardzo łatwo się ją czytało :)

To opowiadanie bardzo mi sie pidobalo, lubie ksiazki ktore sa pusane jako pamietniki. Jest duzo malych obrazkow, to pomaga czytac. Opinia moja jest pozytywna ;3

Moja opinia znajduję się w książce Lucy w filmie :)

Moja opinia znajduję się w książce Lucy w filmie :)

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))

• Z dzieciństwa
  • Dzieciństwo
  • Książki z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Zwariowany świat mody