Zwariowany świat mody

Cykl: To ja Lucy (tom 8)
Wydawnictwo: Akapit
Catwalk Crazy
Lucy, dziennik, pamiętnik, moda

Cześć! To ja, Lucy Jesica Hartley, z nadzwyczajnie fantastyczną nowiną! Za chwilę moje życie stanie się naprawdę Interesujące (przez wielkie "I") i Ekscytujące (przez wielkie "E"). A to dlatego, że organizuję pokaz mody na cele dobroczynne. Pokaz będzie olśniewający. I pomoże mi osiągnąć mój życiowy cel, czyli zostać prawdziwą, wielką projektantką mody. Co więcej - w pokazie obiecał wystąpić...

Cześć! To ja, Lucy Jesica Hartley, z nadzwyczajnie fantastyczną nowiną!

Za chwilę moje życie stanie się naprawdę Interesujące (przez wielkie "I") i Ekscytujące (przez wielkie "E"). A to dlatego, że organizuję pokaz mody na cele dobroczynne. Pokaz będzie olśniewający. I pomoże mi osiągnąć mój życiowy cel, czyli zostać prawdziwą, wielką projektantką mody. Co więcej - w pokazie obiecał wystąpić pewien chłopak, na którym bardzo mi zależy! Ale to tajemnica, więc sza!

Czy uda się urządzić szkolny pokaz mody? Lucy Jessica Hartley (od niedawna trzynastolatka!) ma kłopoty: ktoś złośliwie próbuje pokrzyżować jej plany, a wizażystka nie może przyjść na pokaz. Jakby tego było mało - Lucy zakochała się na zabój!

źródło opisu: [Akapit-Press, 2010]

Monia0420 | 2014-08-08
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

Trzy przyjaciółki, które chodzą do szkoły, mają problemy, masę pomysłów. Pierwsze miłości i ciekawe przygody. W tej części pomysłem Lucy jest zorganizowanie pokazu mody. Po drodze napotyka wiele trudności z którymi musi się zmierzyć, jednak pomagają jej dwie przyjaciółki na które zawsze może liczyć. Bardzo fajna i ciekawa książka warta przeczytania.

Alisa_ Kk | 2011-06-30

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kocham serię "Lucy Jessica Hartley"! Kelly McKain dokładnie przedstawia świat chyba każdej, żyjącej obecnie dziewczyny, a raczej nastolatki. Mnie podobała się szczególnie, ponieważ tak samo jak ja, główna bohaterka chce zostać projektantką mody i jest tak samo zwariowana. Polecam każdej nastoletniej dziewczynie tę część jak i pozostałe z tej serii.

Cookie | 2014-02-21

Autor: Kelly McKain
Zwariowany Świat Mody to tylko jedna z Seri książek – To ja Lucy.
Trzynastoletnia dziewczyna ( przyszła projektantka mody ) opisuje swoje wzloty i upadki w humorystyczny sposób.
Za zgodą dyrekcji urządza pokaz mody na cele dobroczynne! Jej wielkie marzenie w końcu się spełnia.
W końcu może pokazać na co ją stać. Igła pójdzie w ruch.
Wraz z przyjaciółkami i komputerowymi świrami organizują wapniały pokaz.
Lecz po drodze nie wszytko układało się po jej myśli.
Książka pisana jest jako pamiętnik. Przypadła mi do gustu, czego dowodem jest, że przeczytałam prawie całą sagę. Szczególnie lubię tę część. Uroku dodają rysunki, przeważnie na każdej jest jakiś, dzięki temu jakoś miło się czyta.

FAJNA, SUPER jak cała ta seria polecam książki kelly mckain to ja lucy całą serię

martad | 2013-12-13
Przeczytana: grudzień 2013

Świetna ksiażka,bardzo łatwo się ją czytało :)

Lunatyczka | 2011-07-29
Przeczytana: maj 2010

Jeszcze niedawno , bardzo to lubiłam , jak by mi tam wpadła jakaś część w ręce to bym przeczytała, ale na pewno już nie przemawia do mnie ten typ literatury.

Rudnicka | 2014-11-17

Moja opinia znajduję się w książce Lucy w filmie :)

Julia | 2011-08-22
Przeczytana: 2007 rok

Nie chce opisywac,bo przeczytałam dawno temu ;D

Aisog | 2010-09-29
Na półkach: Pamiętniki, Przeczytane
Przeczytana: 2008 rok
Martyna Kozieł | 2015-08-19

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))