Zwariowany świat mody

Cykl: To ja Lucy (tom 8)
Wydawnictwo: Akapit
Catwalk Crazy
Lucy, dziennik, pamiętnik, moda

Cześć! To ja, Lucy Jesica Hartley, z nadzwyczajnie fantastyczną nowiną! Za chwilę moje życie stanie się naprawdę Interesujące (przez wielkie "I") i Ekscytujące (przez wielkie "E"). A to dlatego, że organizuję pokaz mody na cele dobroczynne. Pokaz będzie olśniewający. I pomoże mi osiągnąć mój życiowy cel, czyli zostać prawdziwą, wielką projektantką mody. Co więcej - w pokazie obiecał wystąpić...

Cześć! To ja, Lucy Jesica Hartley, z nadzwyczajnie fantastyczną nowiną!

Za chwilę moje życie stanie się naprawdę Interesujące (przez wielkie "I") i Ekscytujące (przez wielkie "E"). A to dlatego, że organizuję pokaz mody na cele dobroczynne. Pokaz będzie olśniewający. I pomoże mi osiągnąć mój życiowy cel, czyli zostać prawdziwą, wielką projektantką mody. Co więcej - w pokazie obiecał wystąpić pewien chłopak, na którym bardzo mi zależy! Ale to tajemnica, więc sza!

Czy uda się urządzić szkolny pokaz mody? Lucy Jessica Hartley (od niedawna trzynastolatka!) ma kłopoty: ktoś złośliwie próbuje pokrzyżować jej plany, a wizażystka nie może przyjść na pokaz. Jakby tego było mało - Lucy zakochała się na zabój!

źródło opisu: [Akapit-Press, 2010]

Martyna Kozieł | 2015-08-19

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))

Zaczytana777 | 2014-11-17

Moja opinia znajduję się w książce Lucy w filmie :)

Monia0420 | 2014-08-08
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

Trzy przyjaciółki, które chodzą do szkoły, mają problemy, masę pomysłów. Pierwsze miłości i ciekawe przygody. W tej części pomysłem Lucy jest zorganizowanie pokazu mody. Po drodze napotyka wiele trudności z którymi musi się zmierzyć, jednak pomagają jej dwie przyjaciółki na które zawsze może liczyć. Bardzo fajna i ciekawa książka warta przeczytania.

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Cookie | 2014-02-21

Autor: Kelly McKain
Zwariowany Świat Mody to tylko jedna z Seri książek – To ja Lucy.
Trzynastoletnia dziewczyna ( przyszła projektantka mody ) opisuje swoje wzloty i upadki w humorystyczny sposób.
Za zgodą dyrekcji urządza pokaz mody na cele dobroczynne! Jej wielkie marzenie w końcu się spełnia.
W końcu może pokazać na co ją stać. Igła pójdzie w ruch.
Wraz z przyjaciółkami i komputerowymi świrami organizują wapniały pokaz.
Lecz po drodze nie wszytko układało się po jej myśli.
Książka pisana jest jako pamiętnik. Przypadła mi do gustu, czego dowodem jest, że przeczytałam prawie całą sagę. Szczególnie lubię tę część. Uroku dodają rysunki, przeważnie na każdej jest jakiś, dzięki temu jakoś miło się czyta.

ShizuukaChan | 2014-01-04

To opowiadanie bardzo mi sie pidobalo, lubie ksiazki ktore sa pusane jako pamietniki. Jest duzo malych obrazkow, to pomaga czytac. Opinia moja jest pozytywna ;3

marta | 2013-12-13
Przeczytana: grudzień 2013

Świetna ksiażka,bardzo łatwo się ją czytało :)

Justyna | 2013-09-12
Przeczytana: grudzień 2011

Lucy , cała zwariowana, czekam na więcej :P

dineczka | 2012-10-01

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Peśka | 2012-07-06

Patrz opinia w cz.3