Przyjaciele rocka

Cykl: Magazyn Heart - grzechu wart (tom 4)
Wydawnictwo: Akapit Press
literatura młodzieżowa
Miśka

Ellie spędza wakacje na praktykach w redakcji Magazynu Heart. Jest to niesamowita okazja spełnienia marzeń dla osób, dla wszystkich tych, którzy pragną zostać dziennikarzem. Czy Ellie sprosta zadaniu jakie przydzieli jej Naczelna? Czy przyjaźń z najlepszą przyjaciółką przetrwa próbę czasu? Nic nie zwiastuje tego, że będzie dobrze, dopóki Eliie nie pozna przystojnego chłopaka, który przywróci Eliie wiarę we własne możliwości.

źródło opisu: literacki24.pl

źródło okładki: literacki24.pl

Jedna z pierwszych serii młodzieżowych jakie czytałam :D

Nikola R | 2014-04-22

Kolejna część o Ellie. Młoda dziennikarka próbuje przeprowadzić wywiad z dzieckiem gwiazdy rocka. Genialna, jak wszystkie części tej serii. Polecam wszystkie jej książki. Pisze w prosty, fajny sposób.

Miśka | 2013-12-14
Przeczytana: 27 grudnia 2012

Świetna! Każdą książkę z tej serii czytałam z zapartym tchem, posiada ona ciekawą fabułę i wciągające losy bohaterów. Jednym słowem cudowna, godna polecenia!

miśka | 2013-07-31
Przeczytana: 02 sierpnia 2013

Fajna, wakacyjna lekka książka dla dziewczyn