Gabriel i Fantazja

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-72-8
miłość, życie, wybory
niebieska

Od kiedy dwudziestoletnia Fantazja zaprzyjaźniła się z uzależnionym od heroiny chłopakiem, jej uporządkowany świat stanął na głowie. Plany ślubu też poszły w odstawkę. Tajemniczy Gabriel coraz bardziej ją fascynuje. Aby mu pomóc, dostaje się do nielegalnego, dekadenckiego klubu "Utopia". Magiczna opowieść, w której świeżość młodzieńczego entuzjazmu współgra z dojrzałością spostrzeżeń na ten niełatwy, niełaskawy dla nas świat. Dar operowania słowem i niezwykle plastyczny opis sytuacji i postaci sprawia, że niemal wchodzimy do środka tej opowieści i płyniemy z jej nurtem, niemalże dotykając bohaterów i czując ich zapach. Obiecujący debiut, taki powiew wiosennego wiatru, który gdyby mógł, zostawiłby na szybach okien zieloną linię nadziei.

Ashley | 2010-08-18
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 18 sierpnia 2010

bardzo ciekawa, nietuzinkowa książka. wciąga- szkoda, że jest tak krótka. plus także za piękne ilustracje i kreację postaci Gabriela

Lonely | 2011-05-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Jestem pod wrażeniem.Książka jest świetna.Polecam.

Moni | 2013-12-30
ultramarynara | 2012-09-05