Fanny czyli Historia prawdziwa przygód Fanny Chłostki-Jones

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Fanny, Being the True History of the Adventures of Fanny Hackabout-Jones
83-7150-577-9
niebieska

Oto oczyszczona z męskich zafałszowań opowieść Fanny Hill, która dopiero tutaj, występując w swej prawdziwej postaci, z bolesną niekiedy szczerością przedstawia historię życia. A jest to historia kobiety, która ośmieliła się rzucić wyzwanie światu zdominowanemu przez mężczyzn i która, doświadczywszy brutalności, okrucieństwa, przemocy i zdrady, potrafiła zachować wiarę w miłość i szczęście - pomimo wszystko i na przekór wszystkiemu.

Bartol | 2017-04-07

Fajne przygodowe porno - polecam;)

Anna | 2016-12-13
Magdalena | 2016-06-04