Znowu razem

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Come again
83-7298-122-1
Ewa

Kontynuacja bestsellerowej powieści "Chodźmy razem". Amy Crosbie i Jack Rossiter wreszcie są razem. Zaabsorbowani przygotowaniami do ślubu muszą się jeszcze zajmować problemami swoich przyjaciół: Matta, H, Stringera i Susie. Ich wzajemne relacje oraz desperackie próby stworzenia stałego związku powodują sporo zamieszania, tym bardziej że różni ich niemal wszystko: temperament, styl życia,...

Kontynuacja bestsellerowej powieści "Chodźmy razem".

Amy Crosbie i Jack Rossiter wreszcie są razem. Zaabsorbowani przygotowaniami do ślubu muszą się jeszcze zajmować problemami swoich przyjaciół: Matta, H, Stringera i Susie. Ich wzajemne relacje oraz desperackie próby stworzenia stałego związku powodują sporo zamieszania, tym bardziej że różni ich niemal wszystko: temperament, styl życia, aspiracje; łączy zaś jedno - pragnienie ucieczki przed samotnością, która często bardzo im doskwiera.

Zobaczcie, jak to wygląda z ich perspektywy i co myślą o sobie nawzajem.

Justyna Antoniewicz | 2015-06-24
Przeczytana: 2015 rok

Bardzo dobra i zabawna książka czytało mi się świetnie na poprawę humoru znakomita książka warto przeczytać!!!!

Agata | 2012-05-11
Przeczytana: wrzesień 2003

Dalsza częśc przygód Amy i Jacka. Róznież zabawna i lekka książka. Polecam jako odskocznię od codziennych trosk.

Madzia | 2011-08-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Jak się powiedziało "a" trzeba i powiedzieć "be". Dlatego jeśli już ktoś przeczytał "Chodźmy razem" to i wypada przeczytać "Znowu razem". Nie porywa może tak jak pierwsza część, ale także jest warta polecenia.

PolaTola | 2015-05-22

Druga część Chodźmy razem. Do czwórki przyjaciół dołączają Susan i Stringer. Prowadzona w formie opowieści tej samej sytuacji z perspektywy każdego z bohaterów, wesoła, zabawna, kobieca. Polecam!

izakub | 2016-08-23
Ewelina Solnica | 2016-05-05