Babski blues

Seria: Kameleon
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
837298512X

Leila, światowej sławy artystka, to kobieta swoich czasów. W latach sześćdziesiątych szukała zapomnienia w narkotykach, romansach, podróżach, a nawet w małżeństwie i macierzyństwie. Teraz, zakochana w młodszym mężczyźnie, cierpi katusze, gdy on ją opuszcza. Próby uwolnienia się z erotycznego nałogu dają początek zmysłowej i duchowej odysei. Leila poznaje reguły miłości i odkrywa tajemnicę szczęścia.

SanguinedeViant | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

Popłuczyny po trylogii zapoczątkowanej "Strachem przed lataniem" , spokojnie można sobie podarować - autorka powtarza wcześniejsze wyeksploatowane już motywy

nellanna | 2010-05-02
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Książka , do której lubię wracać...

Justyna | 2014-07-30
Na półkach: Przeczytane, Czarna lista
Przeczytana: 19 września 2014

nie podoba mi sie

Beata Figurna | 2010-09-19

rewelacyjna książka na rozstania.zawsze w takich chwilach do niej wracam.do obecnych tam słyszalnych duszą dźwięków Bessie Smith.na poprawienie nastroju najlepsza.

wiosenna_zocha | 2012-03-25

Ledwo doczytałam do końca...

zdomukowalska | 2016-08-05
elentari | 2016-05-02