Z przyczyn naturalnych

Natural causes
Prima
Piotr Roman

Okładka książki Trauma Daniel Palmer, Michael Palmer
Trauma Daniel Palmer, Mich...
Okładka książki Droga przy plaży James Patterson, Peter de Jonge
Droga przy plaży James Patterson, Pe...

Nie chcę pisać tego samego przy każdej mojej opinii dotyczącej kolejnej książki Palmera, ale facet pisał wybitne thrillery medyczne. Nie inaczej jest w tym przypadku. Przyczepić się mogę jedynie do tego, że wydarzenia z prologu mają znikomy wpływ na wydarzenia z właściwej części książki, co stoi w opozycji z innych tytułami, w których historie z prologów często służą za fabularny twist lub zgrabne spięcie fabuły. Ale to bardzo mały minus nie mający wpływu na frajdę płynącą z czytania książki, gdyż fabuła wciąga niczym bagno.

Dobry wciągający thriller medyczny,czyta się szybko, akcja wartka, wielowątkowa ,zgrabnie napisane,fajna rozrywka.

Polecam. Książka jest dopracowana, wszystko składa się w logiczną całość. Pod koniec akcja się rozkręca i trzyma w napięciu.

Gerritsen, Palmer, Cook to moi ulubieni autorzy thrillerów medycznych (w takiej kolejności).
Całkiem dobra książka Palmera. Dynamiczna akcja, ciekawi bohaterowie.
Temat ciekawy, jak zwykle w medycynie są tacy co chcą się szybko wzbogacić nie licząc się ze zdrowiem i życiem innych ludzi..
Czyta się fajnie i szybko.
Polecam miłośnikom tego rodzaju thrillera.

Całkiem dobra książka Palmera. Dynamiczna akcja, ciekawi bohaterowie.
Czyta się fajnie i szybko.
Polecam miłośnikom tego rodzaju thrillera.

Świetny, thriller medyczny, wartka akcja, z budującym napięciem. Godne polecenia !

Mam przed sobą książkę Michael Palmer pod tytułem Z przyczyn naturalnych.Ręka trzymająca strzykawkę oznacza,że oto czeka mnie thriller medyczny.
A muszę przyznać,że lubię ten temat.
Już na początku książka zaczyna się jak na rasowy thriller medyczny przystało,kobieta w ciąży,silne skurcze.
Tu jednak przerwę,by tych którzy nie czytali zachęcić do lektury.
A jest co czytać.Trudno mi znaleźć stronę na której by nie było czegoś mocnego,wciągającego.Pojawia się mnóstwo mocnych wyrazistych postaci,lekarze i inny personel szpitala.
Giną ludzie, czyli thriller na całego.
Pojawia się też pewien mało sympatyczny Chińczyk.
A do niemal samego końca nie bardzo wiedziałem,kto za tym wszystkim stoi,polecam tę książkę tym co lubię thrillery medyczne.
Bo i akcja dobra i ogólnie świetny relaks.

A muszę przyznać,że lubię ten temat.
Tu jednak przerwę,by tych którzy nie czytali zachęcić do lektury.
A jest co...

Według mnie, to jest (niestety) najgorsza książka Palmera, a przeczytałam ich trochę. - Tematyka ciekawa, ale są rozwleczone wątki, ślimacza akcja, brak budowania/stopniowania napięcia, które jest niezłe i dobre, w innych książkach tego autora.
Podsumowując - można przeczytać, ale pozostał niedosyt tego, do czego przyzwyczaił mnie Palmer w innych książkach.

Świetna. Z gatunku tych, które się czyta jednym tchem, podobnie zresztą jak większość książek tego autora. Polecam.

Polecam. Świetnie napisana. Mistrz gatunku.

Polecam. Świetnie napisana. Mistrz gatunku.

• Thriller medyczny
  • Posiadam :)
  • Literatura amerykańska
  • Kindle

Dodaj cytat z książki Z przyczyn naturalnych