Ostry dyżur

1998-01-01
Barbara Cendrowska-Werner

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć thriller medyczny, który dorównał, a może nawet przewyższył te od Tess Gerritsen. Ciekawy zarys głównych postaci. Doktor Abby Dolan zdecydowanie trafia na listę moich ulubionych bohaterek. Ponad to niebanalne, trzymające w napięciu zakończenie, co przekłada się na to, że z chęcią przeczytam kolejne książki autora

Ciekawa, niebanalna historia z tajemnicą w tle.

Doktor Abby przenosi się do małego miasteczka wraz ze swoim partnerem, gdzie zaczyna pracę w miejscowym szpitalu. Wszystko wygląda niepozornie do czasu, gdy okazuje się, że część pacjentów wykazuje niepasujące do żadnej konkretnej choroby objawy i winę za to ponosić ma znajdująca się nieopodal fabryka. Czy jednak faktycznie szef Colstaru jest winien dolegliwości mieszkańców? Jakie inne tajemnice skrywa szpital, w którym pracuje Abby?

Thriller niecodzienny, z dużą dawką medycznych wątków, z elementem skomplikowanego romansu. Ciekawie zbudowana postać głównej bohaterki-fighterki, lekarza z powołania.

Trafiłam na tę książkę przypadkiem. Choć poniekąd miałam pewne przemyślenia co do rozwiązania historii, to i tak uważam, że została poprowadzona w intrygujący sposób.

Polecam:)

Ciekawa, niebanalna historia z tajemnicą w tle.

Świetny thriller medyczny, godny polecania i trzymający w napięciu.

Świetny thriller medyczny, godny polecania i trzymający w napięciu.

Stwierdzam, że lubię thrillery medyczne

Stwierdzam, że lubię thrillery medyczne

Całkowicie przeciętna książka, dość zgrabna historia ale kilka rzeczy do przewidzenia.

Ciekawa historia, dużo zagadek. Przez całą książkę rozmyślałam nad rozwiązaniem zagadki medycznej, która na koniec pozytywnie mnie zaskoczyła.

Dobrze się czyta, akcja trzyma w napięciu. Ostatnie 100 stron jest niczym film z Brucem Willisem - główny bohater (w tym przypadku bohaterka) dokonuje nieprawdopodobnych poczynań a im bliżej końca tym bardziej krwawi, utyka i ma oczywiście spektakularnie potargane ubranie.
Jak ktoś lubi takie akcje to pozycja warta przeczytania.

Jak ktoś lubi takie akcje to pozycja warta przeczytania.

Kolejny wciągający thriller medyczny Palmera. Bardzo podoba mi się jego styl pisania. To kolejny raz kiedy nie mogłam oderwać się od lektury tego autora. W spokojniej miejscowości coraz częściej zdarzają się przypadki niewyjaśnionych chorób. Dzielna lekarka wraz z kolegą z Ostrego Dyżuru starają się odnaleźć przyczynę dziwnych objawów z którymi borykają się ich pacjenci. Czy pobliski zaklad wytwarzajacy baterię i akumulatory ma coś wspólnego z zachorowaniami? Czy może przyczyna okropnych bólów głowy i napadów szału leży w zupełnie innym miejscu?

Następna książka, nowa fabuła, ten sam dobry Palmer. Ten autor nie potrafi mnie znudzić.

Uwielbiam Palmera i wprost nie mogę uwierzyć, że tyle lat nie wiedziałam o jego istnieniu. Nie wiem, co zrobię gdy dobiorę się w końcu do SKUTKÓW UBOCZNYCH bowiem tylko ta powieść autora została mi do przeczytania.

Michael Palmer Ostry dyżur Zobacz więcej