Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji.

Tłumaczenie: Paweł Luboński
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
The Art of Seduction
978-83-60207-14-7
acwo

Opanowana do perfekcji sztuka uwodzenia staje się niebezpośrednią, subtelną formą władzy, a zarazem potężną bronią, która - jak pokazuje historia - często prowadziła do upadku imperiów, wygrywania wyborów, zniewolenia wielkich umysłów. Wdzięk osobisty, dar perswazji, umiejętność kreowania iluzji - to tylko niektóre cechy typowego uwodziciela, osoby, która posiada zdolność manipulowania ludźmi,...

Wdzięk osobisty, dar perswazji, umiejętność kreowania iluzji - to tylko niektóre cechy typowego uwodziciela, osoby, która posiada zdolność manipulowania ludźmi, a jednocześnie sprawiania im przyjemności.

Robert Greene, autor bestsellerowej książki 48 praw władzy, dokonuje mistrzowskiej syntezy spuścizny największych uwodzicieli w dziejach cywilizacji - począwszy od Kleopatry, a skończywszy na Johnie F. Kennedym.

Asik92 | 2010-10-14
Przeczytana: 25 września 2010