Kumpelki, randki i... serca z czekolady

Cykl: Kumpelki, randki (tom 10)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Mates, dates and chocolate cheats
Fragiles

"Uznałam, że nadeszła pora na pytanie, które chciałam im zadać przez cały dzień. - Dziewczyny, słuchajcie. Powiedzcie mi coś, ale naprawdę serio... - Serio, serio - obiecała Nesta. - Hmm, no to mi powiedzcie... jak uważacie, czy ja ostatnio przytyłam? Nesta, Lucy i TJ spojrzały po sobie. - Nie - odparła TJ o chwilę za późno. - Raczej nie. No, wszystkie troszkę przytyłyśmy. W każdym razie nie...

- Dziewczyny, słuchajcie. Powiedzcie mi coś, ale naprawdę serio...
- Serio, serio - obiecała Nesta.
- Hmm, no to mi powiedzcie... jak uważacie, czy ja ostatnio przytyłam?
Nesta, Lucy i TJ spojrzały po sobie.
- Nie - odparła TJ o chwilę za późno. - Raczej nie. No, wszystkie troszkę przytyłyśmy. W każdym razie nie utyłaś więcej niż my.

Izzie zawsze była trochę "zaokrąglona", ale od świąt przytyła całe cztery kilo i w nic już nie może się zmieścić! Chcąc schudnąć, próbuje wszystkiego - jednej za drugą diety cud, ćwiczeń na siłowni i sposobów na błyskawiczne zrzucenie nadwagi, jakie podsuwają jej znajomi. Nieustannie martwiąc się swoją figurą, traci pewność siebie i przestaje doceniać to, co ma - oddane przyjaciółki, fakt, że wybrano ją do udziału w programie telewizyjnym, a nawet chłopaka, który lubi ją taką, jaka jest.

źródło opisu: Egmont, 2007

ola2998 | 2012-02-13

Przeczytałam całą serię bardzo dawno, ale uwielbiam ją.

Justilla | 2010-09-06
Na półkach: Przeczytane, Zagraniczna
Przeczytana: 06 września 2010

Każda napisana takim samym schematem: problem, borykanie się z tym problemem, rozwiązanie. Bohaterkami są cztery (najpierw trzy) dziewczyny, a każda książka pisana jest z punktu widzenia innej (pierwsza Lucy, druga Izzie, itd.). Najważniejszym wątkiem w całej serii jest przyjaźń bohaterek i ich wzajemne wsparcie, zrozumienie i zaufanie. Każda niesie jakąś wartość. Wewnątrz tomy są przyozdobione różnymi obrazkami, ilustrującymi (podsumowującymi) dany wątek.

To czytadełka na jedną godzinę, czyta się szybko i przyjemnie. Jak to książki dla młodzieży. Kto lubi takie książki, to polecam.

Julia | 2011-12-25

I kolejna fajna książeczka z tej serii. Tym razem o nadwadze! Coś co pewnie każdemu się przyda. Polecam cieplutko.

BezZnieczulenia | 2011-08-14
Przeczytana: 06 sierpnia 2010

czyta się ja jednych tchem, jest to skiążka dla przecietnych nastolatek

LittleStarryx3 | 2012-06-19
Przeczytana: 07 października 2011

Świetna i wciągająca książka dla nastolatek, przyjemnie się ją czyta.

monwalker | 2013-11-09

Bardzo przyjemna seria. Dobra ksiązka dla nastolatek

Mackula | 2012-08-01

SUPER !! . Cała seria !!