Komórkowa miłość

Wydawnictwo: ADAMUS

Nowa komórka wnosi w życie Hanny wiele zamieszania. Po szkolnej imprezie Hanna zaczyna otrzymywać telefony i SMS-y od tajemniczego wielbiciela. Czyżby to był ekscytujący początek wielkiej miłościa

Marianna | 2016-05-21
Przeczytana: 21 maja 2016

Nowa komórka wnosi w życie Hanny wiele zamieszania. Po szkolnej imprezie Hanna zaczyna otrzymywać telefony i SMS-y od tajemniczego wielbiciela. Czyżby to był ekscytujący początek wielkiej miłości?
Książka o nastolatkach dla nastolatków.
Miłosne perypetie nastoletniej Hanny i jej przyjaciółek, Mili i Katii. Kto jest tajemniczym wielbicielem Hanny? Pewny siebie Mark, nieśmiały Tobias, a może przystojny Branko?
Polecam głównie młodszym czytelniczkom.

voelle | 2014-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2014

Książka jak każda inna przeznaczona dla nastolatek. Klasyk.
Jeśli masz ochotę na coś lekkiego - to jest dobre.
Uważam, że najlepszą nie jest.

Głowna bohaterka, Hanna ma przyjaciółki, do których zawsze <kiedy jest coś do powiedzenia> telefonuje. Właśnie tym denerwuje swoich rodziców i rodzeństwo.
To właśnie dlatego na urodziny dostaje komórkę.
Od tej pory dostaje SMS - y od tajemniczego wielbiciela. Kołysanki na dobranoc, wyznawanie miłości. Nie tak łatwo go odnaleźć, tym bardziej, że dzwoni z prywatnego numeru.
3/4 książki jest przeznaczone na szukanie miłości Hanny (co przynudza).
Lecz koniec książki i odnalezienie owego JEGO jest miłe.
Ogólnie cała książka jest BANALNA i NUDNA! Być może idealna dla początkujących czytelników wkraczających w nastoletni wiek...

Natalia | 2012-12-26

Bardzo lubię książki Bianki Minte-König. I ta tez przypadła mi do gustu.

Klaudia | 2015-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2015

Książka ma jak najbardziej ciekawą fabułę, idealna dla młodych osób. Myślę że dziewczęta które to czytały z pewnością mogą rozważyć nad tym że tak mogło wyglądać ich pierwsze spotkanie z chłopakiem [nie spoileruje] pewnie jest masa innych "lepszych" książek, ale tą warto przeczytać.

Lily | 2015-05-09
Przeczytana: 2014 rok

Jedna z moich pierwszych książek i była naprawdę fajna. Nie przepadam za romantycznymi książkami a ona taka trochę była ale ta książka jest naprawdę fajnie napisana...

Superrr!!!!!!!!!! <3 :* Nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam wszystkie części!!!!!!!! GORĄCO POLECAMMMMM!!!!!!!!!!!! ;) :* <3 :)

Yuuki | 2011-12-04

Świetna książka, autorka pisze bardzo dobrze idealnie dla nastolatków, co sprawia że świetnie się czyta ;)

Justilla | 2011-05-04
Na półkach: Przeczytane, 2011, Zagraniczna
Przeczytana: 21 kwietnia 2011

Jest to książka jakich wiele, młodzieżówka pełną parą o nastoletnich przyjaciółkach i pierwszych miłościach. Bohaterka książki, Hanna, denerwuje rodziców i rodzeństwo ustawicznym dzwonieniem do przyjaciółek. W związku z tym, rodzice kupują jej na urodziny komórkę. Wkrótce po tym tajemniczy wielbiciel zaczyna do niej dzwonić oraz pisać SMS-y z zastrzeżonego numeru. Każdego wieczoru ON puszcza jej romantyczną piosenkę jako kołysankę, wyznaje miłość... Hanna wraz z przyjaciółkami stara się dociec, kim jest tajemniczy ON, jednak podejrzanych jest wielu...

Temat banalny, historia jak wiele, zakończenia już się pewnie domyślacie. Kim konkretnie jest ON nie wiecie, ale ogólny schemat jest klasyczny. Jednak książka jest zabawna i miło ją przeczytać, gdy akurat nie ma się nic innego pod ręką albo ma się chęci na coś lekkiego. Zgadywanie, kim jest ON zajmuje jakieś 3/4 książki, a pewność zyskujemy dopiero na sam koniec, który z niewytłumaczalnych powodów strasznie mi się spodobał. Tym co...

Rasia | 2013-07-05
Przeczytana: 01 lutego 2012

Bardzo lekka ksiązka. Śmieszna i przyjemna zarazem. Każdy czasem lubi przeczytać coś podobnego, mniej poważnego, pomimo tego na ile czuje się dorosły i ta książka jest do tego świetna. Dociekliwość oraz to co wyprawiała głowna bohaterka sprawia, ze ksiązka jest naprawdę ciekawa.

natcio | 2014-06-12
Przeczytana: 10 czerwca 2014

Książka mi się podobała, nawet bardzo. Jednym minusem było zakończenie. Tak jakby się jadło kanapkę z nutellą, jednak pod koniec nie byłoby się najedzonym.