Moja słodka Audrina

My Sweet Audrina
8371201591
tajemnica, śmierć siostry,
villemo47

W pięknym, położonym w lesie domu mieszka z pozoru szczęśliwa, zamożna rodzina. Dom jednak kryje w sobie mroczna tajemnicę... Audrina zawsze chciała być taka jak siostra, wiedziała jednak że rodzice nie pokochają jaj tak, jak kochali tamtą. Nieżyjąca siostra Audriny była ukochanym, rozpieszczanym dzieckiem. Jak zginęła? Kim była i kim miała się stać? Co kryl się za tajemnicą, którą znali...

Audrina zawsze chciała być taka jak siostra, wiedziała jednak że rodzice nie pokochają jaj tak, jak kochali tamtą. Nieżyjąca siostra Audriny była ukochanym, rozpieszczanym dzieckiem. Jak zginęła? Kim była i kim miała się stać? Co kryl się za tajemnicą, którą znali wszyscy z wyjątkiem Audriny?

zakreconaxxd | 2014-10-28
Na półkach: Przeczytane, Wypożyczone

Ach, marna książka, a miało być tak fajnie. Czyta się ciężko, a fabuła nudzi.

Adka | 2014-12-13
Przeczytana: grudzień 2014

Nie lubię książek, w których już na początku domyślam się zakończenia.
Ta właśnie taka jest.
Poza tym banalny styl pisania. Wszystko porozwlekane na siłę, powtarzanie wiele razy tego samego. Nuda, nuda, nuda.
Jednym słowem - nie polecam.

"Moda na Sukces" w literackiej formie? Ależ skąd! Uważny czytelnik odczyta "Moją słodką Audrinę" jako opowieść o klątwach patriarchalnego społeczeństwa na przykładzie jego najmniejszej komórki - rodziny. Niech za wskazówkę interpretacyjną posłużą słowa jednej z bohaterek dotyczących malowanych przez mężczyzn kobiecych aktów.

KaBe | 2014-06-17

Cieżka, tajemnicza.. po przeczytaniu masy książek tej autorki, ta powieść była dla mnie przewidywalna. Ale warta polecenia.

Lawendyna | 2013-04-18
Przeczytana: 26 maja 2013

Pokręcona, ciężka, nie przeczytałam jej do końca.

anka | 2012-06-19

czytadło