Bill, bohater Galaktyki. Na planecie zabutelkowanych mózgów

Tłumaczenie: Maciej Zembaty
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bill bohater Galaktyki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Bill, the Galactic Hero on the Planet of Bottled Brains
83-86530-06-5
planeta, zabutelkowanych, mózgów
dona

Bill jest wspaniałym gwiezdnym kawalerzystą: wielkim, silnym, choć niezbyt inteligentnym. Gotowy jest zrobić wszystko, byle tylko uratować własną szyję (jedną z nielicznych części ciała, które mu jeszcze zostały). Tajemnicza planeta Tsuris posiada tajną broń, którą Bill musi zdobyć. Ale i on dysponuje czymś, czego pragną Tsurisianie. Mają oni bardzo dużo mózgów, do których brakuje im ciał....

Tajemnicza planeta Tsuris posiada tajną broń, którą Bill musi zdobyć. Ale i on dysponuje czymś, czego pragną Tsurisianie. Mają oni bardzo dużo mózgów, do których brakuje im ciał. Interesuje ich więc każde ciało, które mogą uzupełnić swoim mózgiem! Czy Billowi uda się uciec wz własym mózgiem (no, szumnie określmy tak ten jego organ)? Czy znajdzie tajną broń? I (co najważniejsze) czy zdobędzie coś do picia?

kudybcia | 2016-09-22
Przeczytana: 2010 rok

cudowna satyra, rozbrajające przemyślenia, pełna humoru i zabawa na całego

książek: 1980
Jahty | 2012-07-18
Przeczytana: 22 lipca 2012

Troche zbyt przesadzona.

Andy | 2013-08-06
Na półkach: Teraz czytam

ale ta ksiazka to nie jest pierwszy tom z seri pierwszy byl Bill Bochater agalaktyki a potem jescze 6 czesci dlatego najpierw poszukam reszty

Andrzej Glogowski | 2013-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2013

Trochę bełkot - zupełnie ten kierunek twórczości autora mi nie odpowiada, przebrnąłem z trudem przez tę książkę ..

drizzt | 2012-12-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

idealny odmóżdżacz. polecam po serii egzaminów.

Adam | 2016-11-26
Przeczytana: 29 listopada 2016