Władza

Cykl: Tweed (tom 11)
Wydawnictwo: Amber
The Power
kosmateczka

Tylko przypadek ocalił Tweeda, szefa Oddziału Operacyjnego brytyjskich służb specjalnych, przed śmiercią w masakrze, do której doszło podczas przyjęcia wydawanego przez jego przyjaciela - znanego szwajcarskiego bankiera, Juliusa Amberga. Z makabryczną zbrodnią wydaje się być powiązane tajemnice zabójstwo utrwalone na taśmie filmowej przez łowcę międzynarodowych sensacji, byłego dziennikarza, Joela Dysona. Początkowy cienki trop dochodzenia poprowadzi wkrótce Tweeda szlakiem rekinów europejskiej finansjery, ludzi rządzących światem.

egonon | 2012-08-01
Przeczytana: 13 sierpnia 2012

albo to tłumaczenie które mam jest słabe, albo to jest najgłupsza książka jaką czytałem

Marduk | 2016-04-02
Miqlec | 2016-02-29