Wektor moskiewski

Tłumaczenie: Jan Kraśko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Robert Ludlum otwiera tajne archiwa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Moscow vector
powieść, Rosja, spisek, agent

Nowo wybrany prezydent zamierza przywrócić Rosji dawną świetność i potęgę. Ale zamiast obiecanych reform planuje inwazję na byłe republiki sowieckiego imperium. Jon Smith, agent Tajnej Jedynki, jest o krok od ujawnienia spisku, ale kolejne zamachy na jego życie oddalają go od celu. Musi powstrzymać spiskowców, zanim będzie za późno. Zanim wykorzystają tajemniczą Hydrę...

Paco | 2015-03-13
Na półkach: LUDLUM, Przeczytane
Przeczytana: 2014 rok

Do wybitnych nie należy. Mimo to,sugerując się ogólnym poziomem autora można do niej zasiąść gdy nie mamy chęci robić akurat czegoś innego :)

Cochise | 2016-07-03
Przeczytana: 06 czerwca 2016

1o lat przed napaścią Rosji na Ukrainę,autor opisuje podobną sytuację w swej powieści.Jest nawet fragment,by wszystko zaczęło się od demonstracji,a wojska rosyjskie mają wkroczyć,by ratować swoich obywateli.Przerażające.

barkol1908 | 2015-11-06

Jedna ze słabszych pozycji z serii o pułkowniku Jonie Smithie, co nie znaczy, że niewarta przeczytania.

p.babula@vp.pl | 2016-11-13
Adalbertus | 2016-08-26