Władza

Okładka książki Władza Colin Forbes
Okładka książki Władza
Colin Forbes Wydawnictwo: Amber Cykl: Tweed (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
Tweed (tom 11)
The Power
Amber
1995-01-01
1995-01-01
Wojciech Niemczak
Tweed bankier finanse Europa masakra zabójstwo

Tajemnicze taśma i kaseta , powodują ciąg tajemniczych zbrodni w Anglii i Szwajcarii . Co jest na tych nośnikach, że z USA do Europy przybywają bezwzględni mordercy z dyplomatycznymi paszportami ? Co ma na sumieniu prezydent Stanów Zjednoczonych? Ekipa Tweeda w śmiertelnym wyścigu o własne życie . Koleją część cyklu na podobnym poziomie co poprzednie . Znani bohaterowie i nowe postacie . Dla fanów Forbesa .

albo to tłumaczenie które mam jest słabe, albo to jest najgłupsza książka jaką czytałem

• Colin Forbes
  • Z Colin Forbes