Nieuchwytny jastrząb

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Technothriller". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Weatherhawk
83-8507918-1
Konrad

„Nieuchwytny Jastrząb" to nazwa najnowocześniejszego, supertajnego myśliwca, który decyzją Pentagonu, ma trafić do seryjnej produkcji wartości wielu miliardów dolarów. Wydziały konstrukcji radarowych dwóch potężnych koncernów nie szczędzą wysiłków, by to właśnie ich urządzenie stanowiło wyposażenie „Jastrzębia". Pracow­nicy przeprowadzają właśnie próby ze swoi.fi rewelacyj­nym wynalazkiem, kiedy dociera do nich wiadomość, że konkurencja ma już niemal kontrakt w kieszeni. Jedynym sposobem, by przekonać generałów o pochopności decyzji, jest demonstracja możliwości nowego radaru — prototyp ginie jednak w tajemniczych okolicznościach...

Roman Dłużniewski | 2016-11-30

Przeczytana dawno a ciągle pamiętana. Kto ma dostarczyć wyposażenie dla nowego myśliwca ? Wciąga i warto ją przeczytać.-

Alan Węcławik | 2014-03-02

Pozycja ta mimo iż przeczytana we wczesnej młodości bardzo zapadła mi w pamięć. Jest to bardzo dobry moim zdaniem kryminał przedstawiający rywalizacje miedzy dwiema konkurencyjnymi firmami produkujacymi radary i oprogramowanie do samolotów myśliwskich armii U.S. Pokazane są zarówno aspekty szpiegostwa przemysłowego jak i tego jak w sprawy te miesza się mafia chcąc uszczknąć coś dla siebie.

koszałekopałek | 2016-10-02
książek: 2009