Wewnętrzna blokada: Uwolnij się od zachowań, które Cię ograniczają

The Flip Side: Break Free of the Behaviors That Hold You Back
978-83-246-1395-3
poradniki
Karol Cetlin

Stawiaj na jakość, a nie jakoś! Z niepokojem zauważasz, że Twoje życie nie do końca zgodne jest z Twoimi założeniami? Podejmujesz wyzwania, starasz się, ale ciągle coś jest nie tak? Nie rozumiesz, dlaczego inni ludzie wydają się szczęśliwsi w swoich związkach? Porównujesz się ze współpracownikiem i za każdym razem wypadasz nie tak dobrze, jak miałeś nadzieję? Pomyśl, co by było, gdybyś nauczył...

Stawiaj na jakość, a nie jakoś!
Z niepokojem zauważasz, że Twoje życie nie do końca zgodne jest z Twoimi założeniami? Podejmujesz wyzwania, starasz się, ale ciągle coś jest nie tak? Nie rozumiesz, dlaczego inni ludzie wydają się szczęśliwsi w swoich związkach? Porównujesz się ze współpracownikiem i za każdym razem wypadasz nie tak dobrze, jak miałeś nadzieję? Pomyśl, co by było, gdybyś nauczył się zamieniać swoje negatywne postawy na pozytywne działania! To byłaby prawdziwa rewolucja: przejęcie drążka sterowniczego we własnym życiu i osiągnięcie tego, co określasz jako sukces. To szansa na stanie się kimś, kim mógłbyś być, gdybyś tylko pozbył się Osobistych Ograniczeń.
Rozejrzyj się wokół. Zauważyłeś, że osoby prezentujące porównywalny poziom kwalifikacji zawodowych, osiągnięć edukacyjnych, pochodzą ce z tej samej grupy społecznej, wykazujące zbliżony zakres posiadanych talentów, a nawet często stające przed podobnymi szansami, s potyka w życiu zupełnie odmienny los? To, czy zaczniesz wreszcie oddychać pełną piersią i pozbędziesz się wewnętrznej blokady, zależ y tylko od pokonania Twoich Osobistych Ograniczeń. Autor -- nauczyciel, psychoterapeuta i trener biznesowy -- wyróżnia 10 typów tych paraliżujących przeszkód. Znajdź je, nim one dopadną Ciebie!

Justyna | 2013-07-04
martyrolog | 2012-07-12