Kto zabił moją córkę?

Wydawnictwo: Świat Książki
Who killed my daughter?
83-7129-046-2
dona

Lois Duncan jest autorką trzydziestu dziewięciu powieści. Ta książka jest w jej dorobku pozycją wyjątkową, jest to bowiem opowieść - dokument. Wszystkie fakty są autentyczne i w pełni wiarygodne, rzetelnie zapisane. Ta opowieść o dwóch latach poszukiwań sprawców brutalnie zadanej śmierci, obraz matczynej miłości, odwagi i siły charakteru, gniewu i smutku - przykuwa uwagę i rozdziera serce. Autorka udowadnia, że prawda jest bardziej przejmująca i straszniejsza niż fikcja. Nikt z tych, którzy przeczytają tę relację z jej poszukiwań mordercy córki, nigdy tego nie zapomni.

Sakeena | 2016-02-01
Przeczytana: listopad 2011

Matka zawsze walczy do końca. Ta książka pokazuje to w pełni. Książka moim zdaniem trudna, a że oparta na faktach to daje wyjątkowo do myślenia. Zrozpaczona matka chce znać odpowiedzi i postanawia na własną rękę się tego dowiedzieć. Mnóstwo dowodów, zdjęć, opisów spirytystycznych, czasem za długich. Może dlatego czyta się to wyjątkowo trudno...

Roman Dłużniewski | 2016-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2016

Swego czasu ta książka była prawdziwym wydarzeniem. To kronikarski wręcz zapis walki matki o wyjaśnienie śmierci córki. Warto przeczytać, choć jest dość trudna w lekturze.

OoKarolinQoO | 2013-11-13

Książka jest opisem wspomnień i poszukiwań. L.Duncan w celu zdemaskowania zabójcy który zabił Jej osiemnastoletnią córkę. Powieść zaczyna się słowem wstępnym,następnie jest prolog,później 29 rozdziałów i epilog. Jest to powieść pełna tajemniczości,zagadek,ale nie brakuje również nadprzyrodzeń policji która jak bywa w zwyczaju nic nie robi bo po co...Książka zapiera dech w piersiach,pisana na faktach autentycznych. Jedyny dziwny moment to taki,że początek się powtarza...Poza tym trochę irytujące są odczyty metapsychiczne bo są zdecydowanie za długie ;)

Kasia Żegleń | 2012-04-16
Przeczytana: styczeń 2012

Książka pełna smutku i żalu. Poruszyła mnie do tego stopnia, że przeglądnęłam informacje w Internecie na temat tej zbrodni. Ciężko mówić o zakończeniu książki.. chyba nikt zaczynając czytać nie myślał o takim finale.

Małgorzata | 2015-10-08

Książka oparta na faktach. Ginie 18 letnia córka, jej matka postanawia na własną rękę dowiedzieć się kto zabił jej córkę. Policja twierdzi, że było to zabójstwo przypadkowa, natomiast rodzina się z tym nie zgadza. Matka z pomocą spirystów powoli dochodzi do prawdy, dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy z życia córki. Książka wprowadziła mnie w tematykę medium, reinkarnacji. Poruszająca, ukazująca tragedię rodziny.
Odczyty spirystyczne momentami męczące.

Karola Nosek | 2014-09-01

Książka daje dużo do myślenia. Pokazuje ogromną matczyną miłość i niezłomność w poszukianiu winnych śmierci. Poruszane są sprawy duchowe, łaczność z tymi, którzy już nie żyją. Polecam

Anita | 2011-08-12
Przeczytana: marzec 2011

"Kto zabił moją córkę?" to książka pełna złych, nieszczęśliwych i smutnych emocji jakie ukazuje matka po utracie swojej córki. Książka zapiera dech w piersiach i jakby tego było mało jest pisana na faktach autentycznych. Jedyny dziwny moment to taki w którym powtarza się początek książki, bo właśnie wtedy matka Kait postanawia spisać to co robiła po jej morderstwie i czego się dowiedziała. Poza tym trochę irytujące są odczyty metapsychiczne, gdyż są za długie i trochę pogmatwane, ale poza tym książka jest po prostu cudowna.

Aneta | 2011-09-27

Możę i ta książka będzie ciekawa dla kogoś....czytałam, czytałam..i wreszcie skończyłam.

yellow | 2012-06-24

Takie książki nie są zdecydowanie dla mnie.

xXxCrystalxXx | 2011-01-13

Dramat i rozpacz matki po stracie córki.