Tatuś

Wydawnictwo: Albatros

Znany pisarz Max Patteron, autor cieszących się ogromną popularnością horrorów, mieszka samotnie w gotyckiej posiadłości w południowej Irlandii. Sława i pieniądze nie zapewniają mu jednak szczęścia. Wskutek wstrząsu, jakiego doznał w dzieciństwie, ma sparaliżowane nogi i musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

Znany pisarz Max Patteron autor cieszących się horrorów mieszka samotnie w gotyckiej posiadłości.
Nawet sława czy pieniądze nie przynoszą mu szczęścia.
W wyniku wstrząsu ulega wypadkowi i zostaje sparaliżowany porusza się na wózku inwalidzkim.
Bardzo poruszająca i prawdziwa historia o miłości, przemianie człowieka.
Przejmująca, wspaniała książka wzruszyła mnie,jestem zachwycona tą powieścią duży szacunek dla autora Owena Whittakera za przepiękną, wzruszającą książkę dostarczyła mi mnóstwo emocji, wzruszeń z mądrym przekazem.

manfred | 2011-10-08
Przeczytana: 08 października 2011

Spodziewałam się książki, w której wszystko można przewidzieć, bo oto stary, nieco zdziwaczały, kawaler dostaje pod opiekę dwójkę nastolatków
(dzieci przyjaciela,który wraz z żoną zginął w wypadku). Banał.
Oczekiwałam mnóstwa problemów,które w cudowny sposób same się rozwiążą. Dostałam książkę,w której nie wszystko jest oczywiste; w której są momenty zaskoczenia; w której dość specyficzny sposób bycia głównego bohatera potrafi i stworzyć i rozwiązać problemy. I, o dziwo, pojawiły się momenty wzruszenia.A miało być różowo, miała być idylla... bo tak jest w takich książkach. Nie było...

Nanna | 2012-09-04
Przeczytana: 03 września 2012

Wow! Biorąc tą książkę do ręki nie spodziewałam się wiele, myślałam że to kolejna książka przez którą nie będę mogła przebrnąć a tu szok. Już samo to że główny bohater jest niepełnosprawny jest dziwnie i wydaje się nudne no bo na co może sobie pozwolić osoba niepełnosprawna i tu bardzo miłe zaskoczenie. Książki nie da się odłożyć na później, jak magnes przyciąga do czytania w każdą wolną chwile. Ciekawe i zabawne dialogi, rozterki głównego bohatera sprawiają że książkę czyta się szybko i przyjemnie. Także z czystym sumieniem mogę polecić - przeczytajcie a nie pożałujecie.

Smajl | 2014-05-11

Znany pisarz, Max Patterson, mieszka samotnie w gotyckiej posiadłości w południowej Irlandii. Wskutek wstrząsu przeżytego w dzieciństwie ma sparaliżowane nogi i porusza się na wózku. Jego najlepszy przyjaciel ginie w wypadku i w testamencie czyni go prawnym opiekunem dwójki swoich dzieci. Czy młoda i atrakcyjna asystentka Maxa pomoże mu uporać się z trudami rodzicielstwa?

okruszek | 2010-10-14
Przeczytana: 15 marca 2010

Niesamowita!

Owen Whittaker to pisarz dla mnie nieznany. Jest to historia pisarza Maxa Pattersona, który jako dziecko został potrącony przez samochód i od tamtej chwili porusza się na wózku inwalidzkim. Książka zawiera wiele wątków erotycznych, więc z pewnością powinna być dozwolona od lat 18:). To, co urzekło mnie w tej książce, to to, że Owen Whittaker napisał książkę tak, jakby to on był Maxem Pattersonem, miałam takie odczucie.

"Tatuś" to kolejna książka z ciocinej biblioteczki:)
Przeczytałam ją szybko, ale na pewno nie jest to książka moich marzeń.
Przedstawiona historia jest ciekawa, ale troszkę naciągana i łzawa. Łatwo też można przewidzieć zakończenie.
Mimo to warto przeczytać, jeżeli ma się akurat ochotę na coś lekkiego i odprężającego.

Joanna | 2013-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2013

Kolejna genialna powieść. Lekka i przyjemna książka o życiu, o miłości, o pokonywaniu własnych demonów. Wspaniała treść na dwa wieczory, która nie wlecze się, lecz gna i wzbudza ogromną ciekawość dalszych wydarzeń. Dołącza do półki moich ulubionych powieści i na pewno nie raz jeszcze po nią sięgnę :)

asiek24 | 2016-03-08

miło w wolnej chwili poczytać, natomiast książka jakoś mnie nie wciągła. przerysowany happy end na końcu

nina1708 | 2011-09-28
Przeczytana: 24 września 2011

Wspaniała historia o przemianie człowieka. Wraz z bohaterem przechodzimy przemianę. Z niepełnosprawnego samotnika do kochającego ojca. Nawet tragiczne przeżycia mogą dać początek nowemu, lepszemu życiu. Chwilami zabawna i tu wielki ukłon w stronę autora. Polecam.

Ewa | 2012-01-13
Przeczytana: 12 stycznia 2012

Bardzo dobra książka, o miłości nie tylko do płci przeciwnej więc warto przeczytać.