Blues odkupienia

Wydawnictwo: Świat Książki
Redemption Blues
powieść,
Lucy

Światowej sławy muzyk i piosenkarz Matt Silver ma wszystko, o czym tylko można marzyć: wspaniałą rodzinę, okazały dom, pieniądze, zdrowie i powodzenie. Jednak zawiedziona w miłości Lauren chce odejść od męża z ich bliźniaczkami. Wytrącony z równowagi, zamroczony alkoholem i narkotykami artysta sam zabiera córeczki i odjeżdża z piskiem opon. Jego samochód wpada do Tamizy. Niestety, jedna dziewczynka ginie, a druga, uratowana, przestaje mówić. Matt przepada bez wieści. Poszukiwania nie przynoszą żadnych rezultatów. Wszyscy myślą, że utonął.

Dręczona wyrzutami sumienia Lauren szuka pocieszenia w kieliszku, nie starając się dotrzeć do zagubionej córeczki. Udaje się to dopiero Samowi Cobbowi, sympatycznemu i mądremu policjantowi, który kieruje specjalną grupą dochodzeniową, mającą za zadanie odnalezienie Matta Silvera. Inspektor wnosi w ich życie iskierkę nadziei. Ale ktoś wciąż obserwuje poczynania tej trójki...

Kasiek | 2014-11-17
Na półkach: 2014, Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 17 listopada 2014

Książka dość dobra, chociaż nie porywająca. Bohaterowie wyraźnie określeni, fabuła nawet interesująca, jednak wszystko jest zbyt szeroko opisywane, przez co trochę mi się dłużyło. Dawno przeczytanie książki nie zajęło mi tak dużo czasu.

Marta | 2011-10-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię

Po przeczytaniu pierwszej książki autora ("Koniec zimy"), liczyłam że kolejna będzie równie intrygująca. Przeliczyłam się. Szkoda..

IwonaGa | 2012-02-05
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 03 stycznia 2012

Wciągnęła mnie ta książka.Starałam się zrozumiec każdego z bohaterów,jakie silne uczucia musiały nimi władac:nienawiśc,żal,poczucie winy,ból.Jak z tym życ dalej?

Hamunaptra | 2015-02-26

Mądra książka, idealna dla ludzi, którzy nie śpieszą się z lekturą. Analizowanie poczucia winy, to proces powolny i ważny, co autor daje nam odczuć. Do tej lektury trzeba podejść z dystansem.

Martyna | 2012-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2012

Książka bardzo fajna, jednakże nie jest porywista i nie trzyma w napięciu. Jest mało ciekawa, dlatego wolno się ją czyta, ale od biedy można przeczytać ;).

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: lipiec 2012

Świetnie się czyta, trzyma w napięciu wzrusza!

Ania | 2015-08-29

Ciekawa fabuła, ale niestety opornie mi się ją czytało.

Bosy | 2012-06-22

Świetnie się czyta, trzyma w napięciu, wzrusza.

emilybro93 | 2017-04-21
Carduus | 2017-02-22