Morderstwo według Agathy Christie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Christie Caper
83-7180-169-6
dona

Dla uczczenia setnej rocznicy urodzin Agathy Christie właścicielka księgarni "Śmierć na żądanie", sprzedającej powieści kryminalne, organizuje zjazd miłośników książek pierwszej damy kryminału. Już pierwszego dnia ktoś usiłuje zabić jednego z uczestników konferencji. Annie i jej mąż Max próbują zapobiec morderstwu,ale na próżno. Pierwszą, choć nie ostatnią ofiarą jest mężczyzna, który na zjeździe wystąpił pod przybranym nazwiskiem, zapożyczonym z powieści Aghaty Christie.
Carolyn G. Hart jest autorką siedmiu obsypanych nagrodami powieści z serii "Śmierć na żądanie". Amatorzy klasycznej powieści kryminalnej znajdą w jej książkach perfekcyjnie skonstruowaną intrygę i urocze, zabawne postacie.

namisha | 2016-03-12
Przeczytana: 12 marca 2016

No cóż mogę powiedzieć... pozycja ta została przeze mnie dosłownie p r z e m ę c z o n a. Nie myślałam, że to kiedyś powiem ale... za dużo Christie, książka nudna, postacie płytkie i dzięki niebiosom już za mną.

annaroza | 2016-08-14
Przeczytana: 2000 rok